קוֹנטרַפּוּנקט
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

קוֹנטרַפּוּנקט במכירה מוקדמת

גיבורת ספרה החדש של אנה אנקוויסט חוזרת להתאמן בנגינת "וריאציות גולדברג" של באך. ההתמודדות המחודשת עם היצירה התובענית משמשת לה גשר אל הזיכרונות המשפחתיים, ומאפשרת לה לשוב ולהביט ביחסיה עם בתה: כילדה, כנערה, כאשה צעירה.

עכשיו במכירה מוקדמת ב-39 שקלים, עד ה-21.1. הספרים יישלחו לקראת סוף ינואר.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

קוֹנטרַפּוּנקט: טעימה מן הספר

"האִם גם הלידה היא מן הדברים הקורים פעמיים? את יולדת תינוקת, זאת טרגדיה. ואז, כעבור כעשרים שנה את הודפת החוצה מבית ההורים בלב כבד את הנערה שהפכה למבוגרת: פארסה. בינתיים כבר התרחקו זה מזה קווי המנגינה, ועל שירה אוּניסוֹנית נטולת-רבב כבר מזמן אין מה לדבר. איך זה קורה? איך זה שאתן רוצות להישאר קרובות, אבל הולכות ומתרחקות זו מזו?" (מהולנדית: רן הכהן)

לקריאת הטעימה הקליקו כאן >>

 

תעוזה ומעוף שאין דומה להם

"אנה אנקוויסט היא כרגע הסופרת האהובה עלי". (טלי שמיר על 'הסוד'); "היא מצליחה ליצור תמונה משפחתית מרובת פרטים, שמצוירת מהמרחק המושלם". (תמר גלזרמן על 'יצירת המופת'); "אנקוויסט היא בעיני אחת מהסופרות החיות הגדולות של ספרות אירופה בימינו". (איימן סיכסק על 'השיבה הביתה').

איור: Paul van der Steen

לקריאת הביקורות הקליקו כאן >>

אנה אנקוויסט מגיעה לישראל

אנקוויסט תגיע לישראל כאורחת יריד הספרים הבינלאומי בירושלים, שייערך בשבוע השני של פברואר. המפגש עם אנקוויסט צפוי להתקיים ביום שלישי ה-10.2 בשעה 10:00 בבוקר בסינמטק ירושלים. הילה בלום תשוחח איתה.

הכניסה חופשית.

לפרטים נוספים הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך