תכנית להכשרת מלווים לבעלי מוגבלויות בהסעות
התכנית שהתקיימה השנה בפעם הראשונה במכללה, נוצרה בעקבות מיזם של סטודנטית, בעלת מוגבלויות בעצמה, שלמדה בקורס המשולב לשינוי חברתי בתחום המוגבלויות המתקיים במכללה.
התכנית נועדה להכשיר את המלווים למתן שירות טוב יותר ברמה המקצועית, ברמה הרגשית וברמה הבין אישית; שכן נמצאו ליקויים רבים בשירות הניתן לילדים עם מוגבלויות.מבית ספר קיים לבית ספר מקיים
בשנת הלימודים תשע"א תתחיל השתלמות למורים בנושא "מבית ספר קיים לבית ספר מקיים".
מטרת ההשתלמות היא להכשיר מורה שיהיה יזם לשינוי חברתי-סביבתי ושותף ליצירת קהילה הפועלת ליצירת תרבות בת קיימא.
שנת הלימודים תש"ע שהסתיימה לא מכבר, הייתה גדושה בשינויים ובחידושים. עם תחילת שנת הלימודים תשע"א, כשאלפי הסטודנטים גודשים את הכיתות והפרוזדורים, נגלה במה התחדשה המכללה השנה:פרסומים אודות המכללה הלקוחים מן התקשורת.
 
 שלום רב, 
   
 בשורות הבאות אנסה לעדכן אתכם בקצרה על אודות חידושים בספרייה. הנושא העיקרי שראוי להציגו הוא: פורמט דיגיטלי-אלקטרוני של כתבי-עת ושל ספרים. לפני 10 שנים היו מו"לים בודדים של כתבי-עת שהעלו את הגיליונות החדשים שהופיעו באינטרנט בטקסט מלא. היום זו כמעט נורמה. לדוגמה, רק רבע מכתבי-העת שעליהם מנויה ספריית ביה"ס לרפואה נרכשים עדיין בדפוס. 
   
 במהלך 10 השנים האחרונות חלו שינויים טכנולוגיים עצומים. פורמטים חדשים התווספו וגם דרכי השיווק השתנו. בעקבות זאת החלה לעלות גם קרנם של הספרים הדיגיטליים. ספרים אלו מועלים לרשת בטקסט מלא, ובדרך כלל אפשר להוסיף בצד העמוד הערות וסיכומים ואף להעתיק מהם קטעים.
בעניין הספרים האלקטרוניים, שנת 2009 נחשבת שנת האפס. היום הם נמצאים במקום שבו היו כתבי העת האלקטרוניים לפני 10 שנים, פחות או יותר. רוב מביני דבר צופים שבעניין הספרים הקצב יהיה מהיר הרבה יותר.
 
   
 יש ספרים רבים שנכתבו בעברית אשר זכויות היוצרים שלהם כבר פגו, והם מופיעים בטקסט מלא באתרים  

דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך