סוס אחד יוצא מההגנה
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
סוס אחד נכנס לבר
לראשונה במבצע
"חומר נפץ מרוכז, רב-תהודה, נועז ומסעיר", כתב עליו עמרי הרצוג; "מקורי וחדשני, יצירת מופת ודאית", "וירטואוזי", "ספרות גדולה", "ספר מרעיש", "יצירה בנויה לעילא", כתבו אחרים.  ספרו של דויד גרוסמן מתאר הופעת סטנדאפ של דובלה ג'י שהופכת לווידוי סוער על הרגע שבו השתבשו חייו. הרומאן סיים את תקופת ההגנה שלו ואתם מוזמנים לרכוש אותו במועדון ב-38 שקלים בלבד (במקום 88).
example
הראשונים של ברדוגו וקסטל-בלום
ברדוגו וקסטל-בלום: ההתחלה
סמי ברדוגו ואורלי קסטל-בלום, שספריהם מן השנה האחרונה הם בין חמשת המועמדים הסופיים לפרס ספיר, התחילו את דרכם הספרותית עם ספר ראשון מעורר הדים: 'לא רחוק ממרכז העיר' של קסטל-בלום (1987), ו'ילדה שחורה' של ברדוגו (1999), היו שניהם אירוע מהדהד בעולם הספרותי הישראלי, וסימנו את מחבריהם כהבטחה גדולה. לקראת פרס ספיר אנו מציעים אותם ב-18 שקלים בלבד.
example
קלאריס ליספקטור
מעניק רגעים של אושר
"כשסיימתי לקרוא את 'דרך הייסורים של הגוף', קובץ סיפורים קצרים מאת קלאריס ליספקטור, נחלצה מפי בקול רם המלה: "גאוני!". אמרתי לעצמי את המלה בתדהמה, באי אמון, כאילו זה בלתי אפשרי, כאילו זה לא צפוי. חשבתי על הרעננות ועל החירות שיש בסיפורים... נראה לי שאין דבר בסיפורים האלה, הפשוטים כל כך לכאורה, שאינו מחושב". רות אלמוג, 'הארץ'. [האיור מאת נטע רבינוביץ]  
example
הספרים הראשונים
הספר הראשון שלהם
'רץ' של דויד גרוסמן, 'סוף הדרך / האופרה הצפה' של ג'ון בארת', 'הרדיד האנדלוסי' של אלזה מורנטה, 'בבית המרפא' של דוד פוגל, 'אנשים עלובים' של דוסטוייבסקי, 'הדוד פרץ ממריא' של יעקב שבתאי, 'שתיקה' של יהושע סובול, 'יצירת המופת' של אנה אנקוויסט, 'כשהכריש ישן' של מילנה אגוס, 'העין הכי כחולה' של טוני מוריסון, ועוד. ספרים ראשונים במחירים מיוחדים, עד ה-23.2 בחצות.
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978