תשס"ח


בשנת 1608 קיבלה מזקקת בושמילס, הממוקמת בצפון אירלנד, מהמלך ג'ורג' הראשון את הרישיון להפעיל מזקקת וויסקי. מאז ועד היום, במשך 400 שנה ברציפות, עסוקים במזקקה בייצור וויסקי אירי משובח. השנה לרגל חגיגות ה 400 החלטנו להקדיש את גיליון אדר ב' כולו לאחד מהוויסקים הותיקים והמסקרנים שיש.
 

 כתיבה - גיא גיסר


 

משתבח עם השנים
 

לפני 400 שנה הוא החל את דרכו בברכת המלך ג'ורג' הראשון. מאז הוא עבר עליות ומורדות, עלה באש, הוקם מחדש, ממשיך לייצר וויסקי אירי משובח ולא עוצר. נא להכיר: בושמילס, אגדה של וויסקי...

 
לכתבה המלאה >>>
     

 

 

       
 פינת המספרים ...      

  • בושמילס הוא הוויסקי האירי מס' 2 הנמכר בעולם.  
  • כ - 120,000 איש מבקרים במזקקת בושמילס מידי שנה.
  • מזקקת בושמילס קיבלה את הרישיון להפעלתה בשנת 1608.
  • הבלנדד הידוע בלק בוש מכיל למעלה מ - 70% וויסקי מאלט.

       

לכל בוש יש שם
 

בבושמילס מציעים וויסקי לכל דורש, מבלנדים פשוטים עד מאלטים בני 21. הנבחרת של בוש, הנבחרת המנצחת...

 
לכתבה המלאה >>>
 


כדת משה וישראל
 

יהדות, אלכוהול, יין נסך ויין שרי שבטל בשישים. כל העובדות והפרטים על הקשר שבין וויסקי, יהדות וכמובן - כשרות ...

 
לכתבה המלאה >>>
 
         

 הידעת ... 

     

 

אם יש להקה המזוהה יותר מכל עם אירלנד זו לכל הדעות להקת U2. הסולן והמנהיג של הלהקה - בונו, ידוע בחיבתו הרבה למותג הוויסקי המשובח בלאק בוש מבית היוצר של מזקקת בושמילס.

       

 
     

עיר תאומה
 
כחלק ממסע הפרסום לרגל 400 שנה לייסוד המזקקה, החליטו תושבי הכפר בושמילס לחתום ברית ערים תאומות עם עיר ש"תואמת לרוח האמיתית של בושמילס", לדבריהם. לאחר סינון נוקשה נותרו שלוש ערים- בוסטון (מסצ'וסטס), פורטלנד (מיין) ולואיוויל (קנטאקי)- מהן תיבחר תאומת הנפש האמיתית.


אירלנד במיטבה
 
בסיכום שנת 2007 של מגזין הוויסקי “Whisky Magazine”, זכתה מזקקת בושמילס בשני פרסים יוקרתיים במיוחד, כשמומחי המגזין הכתירו את מותג הבלנדד בלאק בוש כוויסקי בלנדד האירי הטוב ביותר, ואת המותג בושמילס מאלט 10 כוויסקי מאלט האירי הטוב ביותר.קמפיין עולמי
 
לכבוד חגיגות 400 שנה למזקקת בושמילס החליטו בחברה לצאת בקמפיין עולמי בנושא. זו הפעם הראשונה בא הוויסקי בושמילס זוכה לקמפיין כה גדול ומקיף ברחבי הגלובוס. לשמחתנו הרבה, גם אלינו יגיעו החגיגות וכבר ניתן לראות ברחבי הארץ שלטי חוצות בנושא. שיהיה במזל טוב !       

There is no such thing as bad whisky, some whiskies just happen to be better than others


שתו בחוכמה - נהגו בזהירות

דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך