קַין הרומאן האחרון של סאראמאגו
חודשים אחדים לפני מותו (ביוני 2010) השלים ז'וזה סאראמאגו, גדול סופרי אירופה במחצית השנייה של המאה העשרים, את הספר האחרון שלו. 'קַין', רומאן חריף ומשעשע על הגיבור התנ"כי, רואה אור עתה בעברית. אנו נרגשים להשיק אותו במועדון הספריה החדשה לצד כל ספריו של סאראמאגו שתורגמו עד כה כולם בידי מרים טבעון, שמתרגמת אותו באופן מופתי כבר 22 שנה. משתתפים במבצע גם ספרים אחרונים נוספים, של מרסל פרוסט, ריימונד קארבר, חנוך לוין, יעקב שבתאי, אלזה מורנטה, יוסל בירשטיין ואבות ישורון. עד ה-12 בנובמבר.

"תולדות האדם הן תולדות אי-ההבנות עם אלוהים. הוא אינו מבין אותנו, ואנחנו איננו מבינים אותו".

כמעט שני עשורים אחרי 'הבשורה על פי ישו' חוזר סאראמאגו להקדיש רומאן שלם ליריבו הוותיק אלוהים. מילותיו האחרונות, "הסיפור נגמר, לא יהיה עוד מה לספר", הן גם המלים האחרונות שפרסם סאראמאגו בטקסט ספרותי. סאראמאגו יוצא בספר הזה לקרב הגדול הסופי של חייו, שבו דומה שהוא הופך לכפילו של קַין.

דרך הסדקים והסתירות של הסיפור התנ"כי, המצטייר תחת ידיו כקומדיה ארסית, שב ומוכיח סאראמאגו שאלוהים אינו יכול לשאת מראה של אדם מאושר. 

מחיר הספר במועדון: 29 ש"ח (במקום 86)

לתשומת לבכם: המחיר תקף לשבוע בלבד, עד ה-22.10 בחצות. 

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>>
יש לכם הערות, שאלות, בקשות? כתבו לנו!
כתובתנו: newlibrary.club@gmail.com

עוד חדש באתר הספריה החדשה:

"אלוהים הוא בכיין, הוא פחדן"
מנחם פרי מספר איך הפר חוק באמצעות אצ"ג

תפילין / יונה וולך
השיר שהיכה את הקהל בתדהמה

קין: טעימה מן הספר
ואף-על-פי-כן, לאיש הנרדף ההולך כאן...

עומק פסיכולוגי נדיר, תרגום מעורר השתאות
יואב רינון ומשה סקאל על 'הזמן שנמצא'

בהתאם לדרישת החוק, מכתבינו נשלחים רק לחברים רשומים, שבהצטרפותם למועדון הביעו את הסכמתם לקבל מאיתנו עדכונים בדוא"ל על מבצעים חדשים. בכל עת תוכלו להסיר את כתובתכם מרשימת התפוצה באמצעות לחיצה על הקישור שבתחתית המכתב.


 

להסרת כתובתכם מרשימת התפוצה הקליקו כאן

 


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך