שבוע הספר מתחיל כאן
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הספריה החדשה ב-25 שקלים
ספרים ב-25 שקלים
ספרים מצוינים רבים אינם משתתפים במבצעי הרשתות ואף אינם מוצגים בחנויות, וייעדרו גם מדוכני שבוע הספר שלנו (25-15 ביוני) בשל מגבלות מקום. בחרנו שלושים-וארבעה מהם, בתרגום ובמקור, ובמשך שבועיים תוכלו להזמין אותם במועדון ב-25 שקלים בלבד. ביניהם ספרים של טוני מוריסון ולידיה ז'ורז', פאזוליני וסארמאגו, ברדוגו וברטוב, דליבס ודה לוקה, ג'מייקה קינקייד (לראשונה במועדון) ועוד. עד ה-14.6 בחצות.
example
שלושה או חמישה
שלושה או חמישה?
מצאתם ברשימת ספרי המבצע שלושה ספרים שאתם רוצים? מצוין: הזמינו את החבילה "שלושה ספרים ב-60 שקלים" ותשלמו 20 שקלים לספר. מצאתם חמישה? הזמינו את החבילה "חמישה ספרים ב-90 שקלים" ותשלמו 18 שקלים לספר.
 
כדי ליהנות מן ההנחה יש להזמין את החבילה (ולא את הספרים הנבחרים), ולציין בשדה ההערות שבטופס התשלום מהם הספרים שבחרתם.
example
הספריה הקטנה ב-22 שקלים
הספריה הקטנה ב-22 שקלים
כל הספרים בסדרת הספריה הקטנה (למעט הספר החדש והמוגן של קלאריס ליספקטור) עכשיו ב-22 שקלים בלבד: קלאסיקות ענק כמו 'סונטת קרויצר' של טולסטוי ו'מוות בוונציה' של תומאס מאן, הנובלות העזות של דוד פוגל, 'מומיק' של גרוסמן, וגם קורטאסר, סטיינבק, נטליה גינצבורג, ברדוגו, ברנר וברדיצ'בסקי, הם בין הפנינים שראו אור בסדרה זו. ניתן לבחור בהם גם במסגרת חבילות השלושה והחמישה.
example
שתי המלצות על תרגומי מופת
שתי המלצות על תרגומי מופת
"כתיבתה המהפנטת של אנרייט מוליכה את קוראיה אחוזי הקסם בדרך מפותלת שהם אינם יכולים ואינם מעוניינים לנטוש... חובה לציין את התרגום הנפלא"... אילנה וייזר-סנש על 'המפגש' של אן אנרייט בתרגום נגה אלבלך ומנחם פרי.
"ספרו הנפלא של אישיגורו הוא לכאורה סיפור בלשי, אך למעשה הוא סיפור על אדם שבולש לתוך עברו... תרגום מצוין"... נועה מנהיים על 'כשהיינו יתומים' של אישיגורו בתרגום ויזלטיר. 
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978