המחסל: מכירה מוקדמת
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

רומאן חדש של חגי ליניק

במרכז ספרו הרביעי של חגי ליניק, 'המחסל', עומד צלף רב-אמן, מחסל בשירות המדינה. לאחר עשר שנות פעילות מתעורר בו ספק: ההצלחה "המקצועית" מתחילה להיראות לו כישלון צורב במישור האישי, והוא מנסה להבין סוף-סוף מיהו באמת.

עכשיו במכירה מוקדמת במחיר מיוחד, לעשרה ימים בלבד, עד ה-31.10 בחצות.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

טעימה מן הספר

"בשנייה הראשונה הציפה אותי תחושת התעלות. בשיאה נגעה בעומק הלב, ולפתע התפוגגה, נטשה, החליקה פרוקה ומאושרת אל המרחב, שבה הביתה, השאירה אותי ריק. ההוא שכב שם על הקרקע, כמאה מטר ממני, מת. אני הרגתי אותו".

פתיחת ספרו החדש של חגי ליניק. 

להמשך הקריאה הקליקו כאן >>

 

על 'דרוּש לחשן', זוכה פרס ספיר

"ליניק הוא סופר שקט, מאבני הבניין היותר יקרות שספרות נזקקת להן. ב'דרוש לחשן' השקט מתעצם ופורץ למחוזות חדשים שכתיבתו של מחברו טרם ידעה". (יהודה ויזן)

"ליניק מצא דרך משלו לספר את הסיפור: דרך אינטימית ומנוכרת בעת ובעונה אחת. נטולת רגשנות (אך לא רגש) ורצופה אירוניות שיכולות גם להצחיק מאוד". (משה רון)

לקריאת ההמלצה הקליקו כאן >>

מישהו נפל, מִספר מוות

ב-1996 ראה אור ספרו הראשון של חגי ליניק, 'מישהו נפל', קובץ סיפורים חי וחם שסיפוריו סובבים סביב חוויית יסוד של ילד שאחיו נפל בצבא. אחריו פרסם ליניק את הרומאן 'מִספר מוות', שבלט בכתיבתו ה"גברית", המדויקת כמו אגרוף בבטן. יוחאי, גיבורו, הרג את מפקדו הנערץ בעת אימון הסתערות באש-חיה. עכשיו במועדון הספריה החדשה.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך