example
 
example
 
example

אודיוקודס

ווי אנקור ערכה פרויקט לשדרוג מערכות הגיבוי, האחסון וניהול הנתונים בחברת אודיוקודס. הפרויקט ארך כשלושה חודשים, ובמסגרתו הוטמעו פתרונות של Commvault. המערכות שהוטמעו יסייעו בהורדת עלויות ניהול האחסון, בהתמודדות עם גידול בנפחי המידע של אודיוקודס ובניהול מדיניות שמירת מידע באופן דינמי.
 
example

כחלק ממערך ההגנה ללקוחותיה הקימה חברת ווי אנקור שרות Sandbox ללא תשלום המבוסס על Payload Security

 

כחלק ממערך ההגנה ללקוחותיה הקימה ווי אנקור שרות Sandbox ללא תשלום המבוסס על Payload Security. ערן זילברמן, סמנכ"ל מכירות חטיבת אבטחת מידע, ווי אנקור, מציג את  VxStream - פלטפורמה חדשנית לניתוח פריטים חשודים המתגלים ברשתות הארגון. זילברמן מציין כי "המערכת החדשה מסוגלת לאתר לא רק את מה שבוצע במהלך ריצת הקוד הפוגעני בזיכרון, אלא גם את מה שלא בוצע – כגון קוד "רדום" או ניסיון להשפעה ארוכת טווח על מערכת ההפעלה. שיטה זו מספקת סוג של יכולת ניתוח לאחור בזמן אמיתי Reverse engineering on-the-fly

 
example

Resilient System,

ספקית מובילה של פלטפורמה לתגובה על  אירועים IPR וחברת ווי אנקור, מודיעות על שיתוף פעולה בתחום של שיווק ויישום בשוק הישראלי
 Resilient Systems  מסייעת לארגונים וחברות להגיב באופן יעיל ועקבי לאירועי אבטחת מידע וסייבר ותקריות במערכות המידע הארגוניות באמצעות מערכת IPR. המערכת שלה מאפשרת שיתופי פעולה בין היחידות השונות בארגון, שימוש ב-Workflows דינאמיים, מערכות מודיעין וניתוח נתונים מעמיק כדי להגיב מהר יותר, בצורה מתואמת יותר וחכמה יותר למתקפת סייבר על הארגון.

 

 
example

אירוע דרום - 6.5.2015

 

ווי אנקור קיימה אירוע ללקוחותיה באזור הדרום, שהתקיים במלון לאונרדרו פלאזה באשדוד, בהשתתפות של יותר מ-100 בכירים במגזר ה-IT הארגוני מעשרות ארגונים.

במרכז האירוע אלון בן דוד, מגיש הטלוויזיה והפרשן הצבאי של חדשות 10, ניהל פאנל בהשתתפות של שותפינו העסקיים: ניר הולנדר, מנהל מגזר צבא ותעשיות בטחוניות בחברת NetApp ישראל; חיים מלמדLead Systems Engineer בחברת VMwareשי נוני, מנכ"ל Commvault ישראל; ועמית פלדBrand Sales Specialist בחברת לנובו.

 
example

"המערכת שהוטמעה מסייעת לנו לשפר את מאגרי הנתונים של החברה, תוך קיצור זמני העבודה והפחתת זמן היציאה לשוק, ללא השבתות" דוד אלפסי, סמנכ"ל טכנולוגיות בConduit

 

ווי אנקור הטמיעה מערכות אחסון של NetApp ב Conduit. הפרויקט ארך שלושה חודשים, והוא כלל הליכי וירטואליזציה ואחסון. הפרויקט נועד לשפר את התהליכים המבוצעים במחסן הנתונים הארגוני של Conduit, זאת באמצעות קיצור תהליכי הדו"חות של החברה, המבוססים על SQL Server 2012 של מיקרוסופט. כמו כן, הפרויקט נועד לספק ל Conduit מערכת בשרידות גבוהה ביותר ועם גמישות לטובת ביצוע הרחבות עתידיות.

 
example

עמי גל, מנכ"ל חברת SQream

ווי אנקור מפיצה ומשווקת בישראל את פתרונות הביג דאטה של חברת SQream הישראלית


במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות תבצע ווי אנקור מכירה, יישום, הטמעה ותמיכה טכנית בפתרונות SQream.

הפתרון של SQream נחשב אחד המהירים בעולם, והטכנולוגיה מבוססת על סדרה של פטנטים ייחודיים המאפשרים שימוש ביחידת עיבוד גראפית של כרטיס המסך (GPU). בדרך זו הפתרון מגביר פי 100 את מהירות ניתוח הנתונים, בהשוואה לכלים אנליטיים הקיימים היום בשוק, ומאפשר לארגונים לעבד כמויות מידע גדולות באמצעות חישוב מקבילי אנליטי.

 
example


חברת SQream, מפתחת ומשווקת של פתרונות ביג דאטה, מציגה את SQream DB


SQream DB הינו מסד נתונים מהיר במיוחד בעל יכולת התמודדות עם מידע בסדר גודל של TB100 על גבי שרת 2U סטנדרטי בודד, או לחילופין TB4 על גבי מחשב נישא. מהירות העיבוד הגבוהה מגיעה עד פי 100 ממסדי נתונים מסורתיים, והסקיילביליות של הפתרון, מתאפשרות על ידי שימוש בטכנולוגיה מבוססת GPU הייחודית של SQream, ותוך שמירה על SQL כממשק גישה.

 
example
 

ווי אנקור חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Infinidat

 

ווי אנקור חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Infinidat, אחת ההבטחות הגדולות של שוק האחסון העולמי. Infinidat הוקמה על ידי גורו הטכנולוגיה משה ינאי, וביצעה לפני מספר חודשים גיוס של 150 מיליון דולר בשווי כולל של 1.2 מיליארד דולר. באמצעות שיתוף הפעולה ווי אנקור מספקת פתרונות אחסון עתירי ביצועים ונפח, ומספק, מענה טכנולוגי מתקדם לגידול המתמשך והמהיר בנפחי המידע במגזר הארגוני.

 
example
example

קבוצת גולד בונד העבירה את תשתיות המחשוב לענן של חברת ווי אנקור, מקבוצת חילן


קבוצת גולד בונד, חברה ציבורית המפעילה מסוף מטענים ומכולות בנמל אשדוד, החליטה להעביר את תשתיות המחשוב שלה לענן של חברת ווי אנקור. המעבר לענן היה שקוף למשתמשים, נטול תקלות, והוא כלל הן את תשתיות הייצור (Production), והן הקמה של אתר גיבוי (DR) חדש.

בזכות המעבר לענן השיגה גולד בונד רמות גבוהות של שרידות וזמינות עסקיתהמעבר של החברה לתשתית הענן נועד לספק רמת זמינות גבוהה יותר של מערכות המידע, חסכון כספי ברכש שרתים, אחסון מרכזי, גיבוי, רישוי, ובנוסף, חסכון בשירותי אבטחת מידע, קווי תקשורת ותשתיות אינטרנט.

 
example

רגע של נחת, ילדי ווי אנקור מקבוצת חילן סוגרים את החופש הגדול עם סדנת שוקולד מפנקת במרכז שרינה לשוקולד בעין ורד

 
טלפון: 03-6076000 | כתובת: שחם 32, פתח תקוה | www.we-ankor.co.il

להסרה מרשימת הדיוור לחץ/י כאן