לקוח
ות נכבדים,

רבעון אחד של שנת 2010 כבר כמעט מאחורינו. אני מאחל לכולנו שהשנה החדשה שהחלה לא מכבר, תהיה עבורנו שנה מוצלחת מקודמתה, שנה שבה נצליח כולנו לעמוד באתגרים האישיים והעסקיים העומדים בפנינו.
בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכם ולבני משפחתכם 
חג אביב שמח, חג של פריחה, צמיחה והצלחות.

                                                                  

                                       בברכה,
אורן גור, מנכ"ל  
 

טכנולוגיות הייטק 2010 - בתערוכה שהתקיימה במרכז הירידים
בימים 15-16/3/2010 הציגה יעיל נוע את מגוון תחומי פעילותה, שירותיה ומוצריה לתעשיות ההייטק והאלקטרוניקה, לתעשיה הבטחונית ותעשייה התעופה.
תודה לכל לקוחותינו שביקרו בביתננו, שמחנו מאוד לפגוש אתכם.
נשמח להמשיך לעמוד לרשותכם בכל עת.

 
 
 
רכיבי חשמל ומחברים לתחום התעופתי והצבאי

יעיל אירוטק מקבוצת יעיל נוע, נציגת Wesco Aircraft ארה"ב המתמחה באספקת קשיחים תעופתיים, משווקת בישראל קו מוצרים מגוון של רכיבי חשמל ומחברים לתעשיית התעופה ולתעשייה הצבאית. המוצרים ניתנים להתאמה מלאה לדרישת הלקוח ולאספקה תוך ימים ספורים ובכמויות קטנות.

להמשך הכתבה
 

 
ביגוד אנטיסטטי - מי, מה ולמה?

הצורך בביגוד אנטיסטטי החל כבר בשנות ה- 80, כאשר במפעלי ייצור האלקטרוניקה, גילו כי פריקות חשמל סטטי מזיקות לרכיבים. הנזק במקרה הטוב, הוא שריפתם ובמקרה הגרוע נזק לטווח ארוך, שיתגלה ברכיב רק לאחר שהמוצר הסופי בשימוש. לפניכם מידע חשוב שכדאי שתדעו בבואכם לרכוש ביגוד אנטי סטטי. להמשך הכתבה

 
מי ישים קץ לתאונות הדרכים? דיעה אישית

תאונות הדרכים במעורבותן של משאיות ורכבים כבדים כבר הפכו לצערנו לשגרה במדינתנו. כולנו מזועזעים חדשות לבקרים מהתאונות הקטלניות שגובות את חייהן של משפחות שלמות, שאחת מהן אירעה אך לפני מספר שבועות בערבה. האם משרד התחבורה אכן עושה את המקסימום למניעת התופעה?  

 להמשך הכתבה

  
 
חדש! שירותי הדרכה וסיקורים  למניעת נזקי פריקה אלקטרוסטטית - ESD

מוטינית טכנולוגיות מקבוצת יעיל נוע, מספקת ללקוחותיה שירותי ייעוץ והדרכה למניעת נזקים בתהליך הייצור והפחתת עלויות באמצעות תכנית לבקרת מפגעי חשמל סטטי: מדידות ESD לאבחון תקלות, 
ביצוע סיקור
(Audit) והכשרת עובדים בנושא בקרת ESD. השירותים מבוצעים באמצעות יועץ ESD מוסמך של החברה.

למידע נוסף על שירותי הייעוץ לחצו כאן
 

אתר חדש בקבוצת יעיל נוע- אתר K&K פתרונות טקסטיל מתקדמים

K&K שהצטרפה לא מכבר לקבוצת יעיל נוע מתמחה בפיתוח, ייצור וייצוא פתרונות טקסטיל יעודיים לתעשייה הבטחונית ולתעשיות האלקטרוניקה: ביגוד ומוצרי טקסטיל אנטי סטטיים, מיגון בפני חום ואש, טקסטיל להגנה מפני קרינה בלתי מייננת.

לאתר החדש של K&K לחצו כאן

 
 הודעה זו נשלחת אליך לאחר שמסרת לנו את פרטיך במסגרת התעניינותך בפעילויות בקבוצת יעיל נוע. הפניה היא בדיוור ישיר מתוך מאגר מידע ממוחשב של החברה, הכולל מידע שמסרת לנו הקשור לפעילויות שנטלת בהן חלק או שהתעניינת בהן. המאגר משמש אותנו למשלוח הצעות ומידע הקשורות לפעילויות הקבוצה. יש באפשרותך לשנות פרטיך או להימחק מהמאגר באמצעות מייל חוזר או בטלפון 03-5509148. 

ז


נשלח באמצעות inwise - מערכת לדיוור אלקטרוני ודפי נחיתה