לקוח
ות נכבדים,

יציאתו של הגיליון השלישי של "יעיל נוע NEWS" מהווה עבורי הזדמנות מצויינת לבשר לכם, כי יעיל אירוטק מקבוצת יעיל נוע קיבלה את נציגות חברת Airtechnics בישראל לתחום רכיבי חשמל ומחברים לתחום התעופתי והצבאי.על לקוחות החברה נמנות חברות מובילות לדוגמת, בואינג, לוקהיד מרטין, ג'נרל דיינמיקס וחברות נוספות.

Airtechnic נרכשה לאחרונה על ידי חברת Wesco Aircraft מארה"ב המיוצגת בישראל על ידי קבוצת יעיל נוע מזה שנים.
קבלת הנציגות תאפשר ליעיל אירוטק להיכנס לתחום עסקי חדש המשלים את פעילותה בקשיחים תעופתיים ולהציע ללקוחותיה מגוון רחב יותר של פתרונות, החל מקשיחי מבנה מכנאניים וכלה ברכיבי חשמל, תוך ניצול מלאי מקומי ויכולות אספקה בשיטת Just In Time. חברת Airtechnic הינה מפיצה מוסמכת של יצרנים מובילים בעולם כדוגמת: Eaton, Amphenol ,Deutsch ויתרונה מתבטא גם ביכולת הרכבה של רכיבי חשמל, בהתאם לדרישות הלקוח (Tailor Made) בכמות קטנה ובאספקה תוך ימים ספורים.
אני
מאחל לכולנו חורף חם ובטוח!
                                                                                                                  בברכה,

אורן גור, מנכ"ל 

 
על ארגונומיה, כלי עבודה ומה שביניהם...

כל אחד מאיתנו, נתקל לא פעם במונח "ארגונומיה". מקור המילה הינו ביוונית, בה ארגו=עבודה, נומיה=מחקר. בכתבה שלפנינו נבחן את הקשר בין ארגונומיה, כלי עבודה ושמירה על בריאותינו.
להמשך הכתבה 

 
"חשמל זורם בכפות ידיך..."!

רבים מאיתנו הרגישו לאחרונה את התגברות "הזצים", אותם פריקות חשמל סטטי שמלוות אותנו בעת שאנו מסתרקים,  פותחים את דלת המכונית או לוחצים את ידו של אדם אחר. תופעה זו מורגשת יותר בחורף, בעת שהאוויר יבש. להמשך הכתבה

 
מערכת חדשנית לניהול חכם של תצרוכת הדלק!
יעיל DCS מקבוצת יעיל נוע, שמחה להציג בפניכם את המערכת החדשנית לניהול חכם של תצרוכת הדלק בציי רכב.
המערכת מותאמת במיוחד לציי רכב גדולים כגון, משאיות ואוטובוסים. למידע נוסף ופרטים על המערכת 
לחצו  כאן
  
 
המחשב הנייד - "מפגע ארגונומי"?
מחקרים מראים, כי שימוש ממושך במחשב נייד עלול לגרום לבעיות אורטופדיות חמורות בצוואר, חגורת הכתפיים ודלקות בפרקי הידיים והגב.
לפניכם מספר כללים של "עשה" ו"אל תעשה" לשמירה על בריאותכם בסביבת המחשב הנייד
להמשך הכתבה
 
ההרשמה ליום עיון בנושא הגנה מחשמל סטטי בעיצומה, הקדימו להירשם!

יום העיון שייערך ב- 23.11.09 בהנחייתו של המהנדס משה נצר, יעסוק בהגברת המודעות לסכנות ה- ESD ויכלול סקירה מקצועית על סכנות ונזקים הקשורים לחשמל סטטי

למידע נוסף והרשמה ליום העיון, לחצו כאן. 

 
 הודעה זו נשלחת אליך לאחר שמסרת לנו את פרטיך במסגרת התעניינותך בפעילויות בקבוצת יעיל נוע. הפניה היא בדיוור ישיר מתוך מאגר מידע ממוחשב של החברה, הכולל מידע שמסרת לנו הקשור לפעילויות שנטלת בהן חלק או שהתעניינת בהן. המאגר משמש אותנו למשלוח הצעות ומידע הקשורות לפעילויות הקבוצה. יש באפשרותך לשנות פרטיך או להימחק מהמאגר באמצעות מייל חוזר או בטלפון 03-5509148. 

ז


נשלח באמצעות inwise - מערכת לדיוור אלקטרוני ודפי נחיתה