חודש חגים
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

סיימו את תקופת ההגנה

ראשוני הספרים שראו אור תחת חוק הספרים סיימו את תקופת ההגנה שלהם, ואנו שמחים לארח שלושה מהם במועדון, לראשונה במחירי מבצע. 'אני וקמינסקי' מאת דניאל קלמן, הסופר ש"משגע את גרמניה"; 'הארץ המובטחת' המרתק של אדריאן פן-דיס; 'פנים לבנות' המסעיר של אליאס ח'ורי. עכשיו ב-33 עד 39 שקלים.

ניתן להזמינם במועדון עד ה-18.10 בחצות.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

אוטוביוגרפיה דמיונית

סיפור חייו של אברהם סוּצקבר, מגדולי המשוררים היהודים במאה העשרים, מסופר כאן דרך הסיפורים, השירים והדברים מפיו, קולאז' שערך הסופר והמתרגם בני מר. שירתו היא "אוצר בלום של חוכמה ויופי הממתין עדיין על מפתנה של השירה העברית", כותב אלי הירש, ומודה לבני מר על "שביל הגישה המיוחד שהוא פרץ למעננו אל האוצר הזה".

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

 

ספר מדהים

"הרגעים המרגשים בספר רבים מדי... רומאנים גדולים נושאים את קוראיהם אל מעבר לכורסה הנוחה ולקיום הוודאי והלא-מעורער, אל מחזות ומחוזות זרים להם לחלוטין, ובסוף הקריאה משהו מחלחל לנצח... סאראמאגו יודע להעניק אנושיות ותלת ממדיות לזעירה שבדמויותיו".

אריאנה מלמד על הלהט של 'מוּרם מעפר'.

לקריאת ההמלצה הקליקו כאן >>

מחווה לשרת התרבות

ועוד 15 ספרים, ביניהם חדשים ומבוקשים (כמו 'החברה הגאונה' ו'ארוחת בוקר ישראלית'); מבחרים מיוחדים (אסופת שירי הערש 'יבוא גדי זהב', ספר הציטטות של חנוך לוין, סיפורי האחים גרים); הביוגרפיות של ברק אובמה והילרי קלינטון; וכמה מרבי-המכר המתמשכים של הספריה החדשה, כולל 'סיפורים מן הפרובינציה' מאת צ'כוב, לכבוד שרת התרבות שטרם הספיקה לקוראו.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך