מוגנים ב-40% הנחה
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
פרנטה חוזרת למבצע
;
פרנטה חוזרת למבצע
"אני מודה ומתוודה שגם אני נסער בעקבות כל ידיעה או פרט חדש במסע לגילוי זהותה של הסופרת המופלאה של רביעיית ספרי נאפולי", כתב על 'החברה הגאונה' אלי שאלתיאל, מעורכי הוצאת עם עובד; וראשוני הקוראים של 'הסיפור של שם-המשפחה החדש' כבר מספרים שהוא "מהפנט ועוצר נשימה". לשבועיים בלבד, עד ה-29.6, תוכלו להזמין אותם במועדון בהנחה: הראשון ב-42 שקלים, השני ב-49.
example
עשרים ספרים מוגנים
עשרים ספרים מוגנים
למרות ביטולו הקרוב של חוק הספרים, כל ספר שראה אור בתקופת החוק יצטרך להשלים את תקופת ההגנה שלו במלואה. שבוע הספר הוא הזדמנות יחידה לקנות ספרים אלה בהנחה משמעותית לפני תום ההגנה.

'מוּרם מעפר',  'דרך הייסורים של הגוף', 'המחסל', ועוד, וגם ספרים של הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרית פועלים, עכשיו במועדון ב-40% הנחה.
example
ספרית פועלים - סיפורת
ספרית פועלים - סיפורת
בין ספרי המבצע כלולים גם תשעה של סדרת "ספרית פועלים - סיפורת": 'צל השרביט', 'כבוד', 'איטליה, ענן', 'פרבולה של הצלחה', 'האחים גרים', ועוד בחירות מרתקות ומרגשות שאנו שמחים לשוב ולארח במועדון, הפעם בהנחה.
 
גרים בתל-אביב, גבעתיים, רמת-גן או בני ברק? הזמינו את הספרים עם שליח עד הבית במחיר נמוך במיוחד, החל מ-10 שקלים.
example
להתראות ביריד
להתראות ביריד
מוזמנים לבקר בדוכני הספריה החדשה בכיכר רבין בתל-אביב ובמתחם התחנה בירושלים, לפגוש כמה מסופרינו (כן, גם דויד גרוסמן!), וליהנות ממבחר גדול של ספרים במבצעים ובהנחות. ספרינו משתתפים במבצעי החבילות יחד עם ספרי הקיבוץ המאוחד והוצאת כתר.

לתשומת לבכם: תמר מהמועדון נמצאת בחופשה, בענייני המועדון אנא פנו לרונית, 03-6163978.
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978