ספרית פועלים - סיפורת
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הסרטאו הגדול
הסֶרטָאוּ הגדול
ספרו של הסופר הברזילאי ז'וֹאָאוּ גימָרָאֶס רוֹזָה, שראה אור לאחרונה בסדרת "ספרית פועלים - סיפורת", נחשב ליצירת מופת עולמית. זהו מונולוג בן 536 עמודים על חיים קשוחים של אנשי שוליים ופשוטי עם, וגם על סיפור אהבה עדין שנרקם בין הגיבור לאחד מחבריו לנשק. בלשונו המיוחדת, השירית, בורא גימראס רוזה עולם עמוק, חי וחכם. מפורטוגזית: ארז וולק.
example
צל השרביט
צל השרביט
בבדידות ההרים התלולים, בכפר נידח, גואים היצרים, והמספר זינוֹ אינו מצליח לעמוד מול פיתוייה של אשת ראג'ו, ידידו ושותפו במחלבה. היצר דוחק את גיבורי הרומאן לעימות אלים, כזה שלא יניח לרוחו של זינו עד סוף ימיו.
 
מָאוּרוֹ קוֹרוֹנָה נולד וחי בכפר על צלע הרי הדולמיטים. זהו תרגום ראשון לעברית מיצירתו עטורת הפרסים. מאיטלקית: ארנו בר.
example
ספרית פועלים - סיפורת
עשרים-וחמישה ספרים
עם צאת שני הספרים החדשים הללו משלימה סדרת "ספרית פועלים - סיפורת" בעריכת אברם קנטור ונגה אלבלך 25 ספרים: בחירות מרתקות ולא-שגרתיות, לעתים קרובות של מחברים שלא תורגמו לעברית בעבר. לכבוד ציון-הדרך אנו מארחים במועדון את כל ספרי הסדרה, ובהם חמישה-עשר שאינם מוגנים ומחיריהם במבצע נעים בין 29 ל-42 שקלים.
example
פייר וז'אן
לראשונה במבצע
"סיפור מהודק היטב, אמין ואנושי להפליא", כתבה דורית שילה על 'פייר וז'אן', ספרו של גי דה מופסן. במרכזו יריבות בין שני אחים, והתערערותו של האיזון המשפחתי העדין בעקבות ירושה גדולה שמקבל האח הצעיר לבדו. מופסן מתגלה כאן כצופה ביקורתי וחד-אבחנה, אך גם מלא חמלה. הספר סיים את תקופת ההגנה שלו ומחירו במועדון 38 שקלים.
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978