תשע"ג


קהל צרכני הוויסקי הולך וגדל ועימו גם הדרישה לעיניין ולמגוון. על מנת לתת מענה לביקוש, השיקה חברת Johnnie Walker שני מותגים חדשים. שני מותגים המאפשרים לקהל חובבי הוויסקי מגוון רב יותר של אפשרויות הן מבחינת אופי המשקה והן מבחינת המחיר...
 


Johnnie Walker זה מסע. מסע של טעמים, ריחות וחוויות. מסע מהלייבל האדום העוצמתי דרך הלייבל השחור המעושן ועד לזקן השבט - ג'וני כחול.
חברת Johnnie Walker החליטה להוסיף עוד תחנות במסע,  תחנות  אשר  יאפשרו  לכל  אחד  מאיתנו חוויה עשירה ומורכבת יותר. לצורך כך עידכנו את הגולד לייבל ובנוסף יצרו מותג חדש - פלטינום. 
מדובר במהלך אמיץ וחשוב המאפשר לחובבי הוויסקי בכלל, ולחובבי ג'וני בפרט, חוויה חדשה ומסקרנת.

מסתבר ש Johnnie Walker באמת לא מפסיק ללכת...

 
* טעימות של המותגים החדשים נקיים במהלך חודש פברואר - פרטים בגיליון הבא.
 
 
 

מידי שנה, בשבוע האחרון של חודש ינואר, חוגג מועדון הוויסקי את יום הולדתו של רוברט ברנס. השנה, לרגל האירוע המיוחד אותו מארגנת ומפיקה חברת IBBLS - יבואנית Johnnie Walker, חשבנו שמן הראוי יהיה לתת כבוד, לפנות את הבמה ולהשאיר אתכם בידיים האמונות של ג'וני. ג'וני ווקר.
אנו בטוחים כי רוברט יסלח לנו.

אם מנסים לתרגם את המילה flavour מגלים כי אין מילה אחת בשפה העברית המתארת בדיוק את משמעותה. Flavor הוא שילוב של טעם וריח, אך במקרים רבים המילה מתארת גם חוויה הכוללת בתוכה אלמנטים נוספים.  האירוע תחת הכותרת "johnnie walker king of flavour" הוא דוגמא מוחשית למורכבות של המילה flavour. אירוע שונה ממה שהכרתם עד עתה, אירוע הפונה לקהל הרחב ולא רק לחובבי הוויסקי – אירוע בו כל החושים משתתפים והחוויה מורכבת ועוצמתית...
לכבוד האירוע, נבחרו חמישה שפים כאשר כל אחד מהם נתבקש להרכיב מנה שתתאים לאחד מחמשת המותגים של Johnnie Walker. לצד כל אחת מחמשת המנות יוגש הלייבל המתאים, מרד לייבל, דרך בלאק, גולד ריזרב ופלטינום ועד לבלו לייבל.
 
קולינריה, וויסקי, הופעות , מוזיקה וסרטים - והכל באירוע אחד...

את כל הפרטים אודות האירוע תמצאו בעמוד הפייסבוק של Johnnie walker Israel
 

* שימו לב - האירוע כולו כולל האירגון, ההפקה, ההרשמה והתשלום בניצוחו ובאחריותו של Johnnie Walker Israel
 
 
 

"Too much of anything is bad, but too much of good whisky is barely enough"

 
 שתו בחוכמה - נהגו בזהירותwww.iws.co.il
 
 

 

 

 

 

 

 


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך