לאוניד פקרובסקי / אֶליף שַׁאפאק
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

פָּרַבּוֹלָה של הצלחה

חדש בסדרת "ספרית פועלים - סיפורת": ספרו השני של לאוניד פקרובסקי, שהגיע לישראל מקייב לפני 24 שנה וכותב ברוסית. התוודענו לכתיבתו המפוכחת והפרודית בספרו 'מטאטא וסיפורים אחרים', שזכה לתשומת לב רבה ולאלפי קוראים. הספר החדש מענג לא פחות.

הספר יתארח במועדון עד ה-19.8 ולצדו חמישה קובצי סיפורים נוספים שתורגמו מרוסית.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

כבוד: רומאן מאת אליף שאפאק

ספר חדש נוסף בסדרת "ספרית פועלים - סיפורת": דרמה משפחתית של אהבה ובגידה על רקע התנגשות בין תרבויות, מאת הסופרת הטורקייה עתירת הפרסים אליף שאפאק. 'כבוד' הוא סיפור אנושי רב עוצמה המספר על חתירה לעצמאות ולחירות בצל מסורת נוקשה.

לצדו חמישה רומאנים נוספים סביב משפחה והתנגשות תרבותית.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

 

"לא יכולה להרפות מן הדפים"

"אני לא משתגעת על שני המשפטים הבאים, אבל אין לי ברירה, הם העולים בדעתי עם סיום קריאת הספר שלפני. המשפט הראשון: זה ספר נשי. המשפט השני: הלוואי שגם גברים יקראו אותו. (...) יש בו מקוריות עזה בהגשה ובחשיפה העמוקה". תלמה אדמון על 'המפגש' מאת אן אנרייט, זוכה פרס הבּוּקר לשנת 2007, ספר אלים ולירי, שרירי ושברירי.

לקריאת ההמלצה הקליקו כאן >>

יצירת המופת: טעימה מן הספר

דגי הזהב זללו את הילדים שלהם. בקיץ החם נטול-הרוח היו עסוקים ימים רבים בהטלה. הקטן עם הכתמים השחורים על פניו רדף ללא לאות אחרי העצלנית הגדולה, נצמד ככפוי שד אל אחוריה הנפוחים, עד ששחררה את הביציות שלה בין צמחי המים. הוא מיהר לעבור מעליהן ולהתיז, במין הזדווגות מרוחקת, שרבים ממרכיבי המעשה אכן היו בה, אך מנותקים זה מזה לריטואלים חסרי-פשר...

להמשך הקריאה הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך