שבוע הספר
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

20% הנחה על כל הספרים המוגנים

מן ה-3 ועד ה-18 ביוני, אנו מציעים את כל ספרינו שנמצאים בתקופת ההגנה בהנחה של 20% ממחירם המלא. הזדמנות של פעם בשנה. בינתיים הם גם צברו ביקורות, היכנסו לדפי הספרים והציצו בקישורים. 'סוס אחד נכנס לְבָּר', 'ניצבת', 'הרומאן המצרי', 'הנפילה', 'מוּרם מעפר', ואחרים, ספרות מרגשת ומשמעותית.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

בואו לכיכר לפגוש את הסופרים

רוצים להחליף כמה מלים עם סופרים שאהבתם את ספריהם? לקבל חתימה עם הקדשה אישית? דויד גרוסמן, אורלי קסטל-בלום, א.ב. יהושע ויהודית קציר יגיעו לדוכנים שלנו בכיכר רבין בתל-אביב, וישמחו לפגוש אתכם, וגם לחתום על ספריהם. היריד ייערך בתאריכים 3 עד 13 ביוני.

לפרטים נוספים הקליקו כאן >>

 

חדש: ארוחת בוקר ישראלית

חמישה סיפורים בספרו החדש של ניצן ויסמן, מחברו של 'על גבול יערות הרוזמרין' שזכה לשבחי המבקרים. חייל עריק מחפש מקלט בבית סבו, פיזיקאי ואשתו מחפשים בית חלומות כפרי,  איש הייטק מאבד את ביתו, עורך-דין נתקל בבריון שהתעלל בו בילדותו, אב נוסע עם בנו לטיול באמסטרדם. הספר טרם הגיע לחנויות וליריד. המזמינים יקבלו אותו ביולי.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

יצירה מרהיבה, שוברת לב

"זהו אחד הספרים הכי טובים ומיוחדים שקראתי בשנים האחרונות; יצירת מופת קטנה... אנה אנקוויסט אורגת בהרמוניה מושלמת את שלל כישרונותיה וכישוריה... הסיפור שלה מתפוצץ מרוב רגש, ועם זאת הוא מאופק להפליא ובנוי בדייקנות של ארכיטקט".

עטרה אופק על 'קוֹנטרַפּוּנקט'.

לקריאת ההמלצה הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך