עשרה ימים באירופה
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הנפילה ב-29 שקלים
"גאוני, על-זמני"
תרגומו של עמנואל פינטו לספרו הווירטואוזי של אלבר קאמי 'הנפילה' עורר התרגשות כשראה אור לפני שנה-וחצי. גיבורו, ז'אן בטיסט-קלמנס, תואר במלים "דמות נוקבת ובלתי-נשכחת", והמבקרים שבו ואישרו את כוחו העז של הרומאן שהעניק למחברו את פרס נובל לספרות. החודש סיים הספר את תקופת ההגנה ואנו מציעים אותו, לעשרה ימים בלבד, ב-29 ש"ח.
example
מוות לסירוגין / סאראמאגו
בשבחי סופיות החיים
"1 בינואר הוא היום שבו נהפך המוות לנחלת העבר", מתאר איימן סיכסק את האירוע שבו נפתח 'מוות לסירוגין' מאת ז'וזה סאראמאגו. אך מה שנדמה כהתגשמות מאווי הלב העמוק של האנושות מתברר כאסון. על ספו של הייאוש שמעורר הרומאן, הן מעריצותו של המוות והן מאכזריותם של החיים, מביא אותנו סאראמאגו בכתיבה ייחודית ומלאת הומור אל "סיום נוגע ללב, מחויך, ומלא חסד". 
example
סופרים אירופאים גדולים
עוד באירופה
'הנפילה' של קאמי הוא אחד משורת ספרים של כותבים אירופאים שכוחם הספרותי והרגשי מתמיד גם שנים רבות לאחר שראו אור, יצירות שתורגמו לשפות רבות והעניקו למחבריהן תהילת עולם. עד ה-12 במאי תוכלו להזמין במועדון הספריה החדשה ספרים מאת בורחס ודוסטוייבסקי, גוגול ומופאסאן, פרוסט ונטליה גינצבורג, אנה אנקוויסט וגוסטב פלובר, נאבוקוב וקומנצ'יני, סאראמאגו וקאמי, כולם במחירי חג.
 
example
פרנטה בקרוב במכירה מוקדמת
בקרוב במכירה מוקדמת
ב-13 במאי תיפתח המכירה המוקדמת של 'הסיפור של שם-המשפחה החדש' מאת אלנה פרנטה, ספר ההמשך של 'החברה הגאונה', והשני בין ארבעת כרכי "הרומאנים הנפוליטניים". ספר עז, דרמטי ומרגש אף יותר מקודמו. בימים אלה נשלמות ההגהות האחרונות של 500 עמודיו, והוא עתיד לראות אור בתחילת יוני. חברי המועדון יוכלו להזמין אותו מן ה-13 ועד ה-31 במאי במכירה מוקדמת ובלעדית, במחיר השקה מיוחד.
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978