החלה המכירה המוקדמת
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הסיפור של שם-המשפחה החדש
הרומאנים הנפוליטניים: שני
המסע המהפנט בן ארבעת הכרכים, המסעיר את הקוראים בארבעים ארצות, נמשך בכרך השני של הרומאנים הנפוליטניים מאת אלנה פרנטה. 496 עמודי 'הסיפור של שם-המשפחה החדש' עתירי הפתעות ותהפוכות כאילו פגש בלזק את הסופרנוס, כדברי הטיימס הלונדוני. הספר חובק שבע שנים נוספות בחייהן של לִילה ואלנה והוא שיא חדש בכתיבתה של פרנטה. עכשיו במכירה מוקדמת ב-46 שקלים. יישלח בתחילת יוני.
example
טעימה מן הספר
טעימה מן הספר
"לא הצלחתי להאמין שסטפאנו, האדיב כל-כך, המאוהב כל-כך, נתן במתנה למרצ'לו סוֹלארָה את המזכרת מלִילה הילדה, את עקבות העמל שהשקיעה בנעליים שהמציאה"...
 
הכרך השני נפתח, כמעט מיד, בסצנת הסיום עוצרת הנשימה של קודמו, 'החברה הגאונה', שהותירה אותנו פעורי פה. מה קרה לאחר הופעתו הבלתי-צפויה של מרצ'לו במסיבת החתונה?
example
החברה הגאונה
כישרון בלתי מצוי
"יש הרבה מן המשותף בין ספריה השונים של פרנטה, היורדים כולם אל עומק הסבך של יחסי הקירבה, המשפחה, האימהוּת, ובעיקר חשיבותם ומורכבותם של קשרים בין נשים. אך בספר 'החברה הגאונה' יש משהו שלא היה ברומאנים הקודמים - סיפור התבגרות, הנצמד באמינות לפרטי חייהן של נערות בנפולי של שנות ה-50. במובן זה הוא קל יותר לעיכול ומרווח יותר יחסית לספריה הקודמים". שירה סתיו ממליצה.
example
מתי יגיעו הספרים?
מתי יגיע הספר?
כבכל מכירה מוקדמת, שנעשית לפני שהושלמה הדפסת הספר ובטרם ראה אור, נדרשת המתנה ממושכת יותר להגעתו. העותקים הראשונים של 'הסיפור של שם-המשפחה החדש' יגיעו אלינו מן הכריכייה בתחילת יוני, ואנו נשתדל לשלוח אותם אליכם ביעילות מרבית. כדי לקצר את ההמתנה שלכם ככל שניתן הורדנו את מחירי השליחות לתל-אביב, גבעתיים, רמת-גן ובני-ברק. המשלוח הרגיל בדואר הוא, כתמיד, ללא תוספת תשלום.
example
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
example
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978