אמריקה לפי וואלאס
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

אקספרס הדיבור הישיר

תרגום חדש בסדרת "ספרית פועלים סיפורת" לכתיבתו יוצאת-הדופן של דיוויד פוסטר וואלאס, הסופר האמריקאי חד המבט ששם קץ לחייו. שלושה מאמרים מלאי עומק ותנופה, הכתובים במיטב המסורת הוואלאסית, באומץ רגשי ואינטלקטואלי עז מבע.

עכשיו במועדון עד ה-2.2 בחצות, יחד עם כל ספרי וואלאס שראו אור בעברית עד כה.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

כתב אישום נוקב ומצחיק

"שילוב נדיר של ספרות חמה ואנליטית בו זמנית". (אריק גלסנר על 'ילדה עם שיער מוזר'); "מסמך על-זמני שמתאר את הטיטאניק התרבותי שאנו חיים עליו". (לילך וולך על 'משהו כיפי לכאורה שלא אחזור עליו לעולם'); "הוא תמים כמו שרק ספקן אמיתי יכול להיות, וחכם כמו שרק מישהו מצחיק מאוד יכול להיות". (שרון קנטור על 'אקספרס הדיבור הישיר'). מן הביקורות על ספריו של וואלאס.

לקריאת הביקורות הקליקו כאן >>

 

ניו יורק של טוני מוריסון

"ל'ג'אז', ספרה הנפלא של טוני מוריסון, יש גיבורה ראשית בדמות העיר ניו יורק, שרחובותיה לוחשים ושואגים, מתנודדים ומרקדים עם המוסיקה החדשה... ניו יורק של טוני מוריסון היא חתולה חסרת אחריות". (אריאנה מלמד)

'ג'אז' משתתף במבצע, ואתו גם 'משחקים באפלה' (המשכו הרעיוני), שנותרו ממנו עותקים אחרונים.

לקריאת הביקורת הקליקו כאן >>

החריגים הנועזים

לארבעת ספריו של דיוויד פוסטר וואלאס מצטרפים כמה נוספים מן החריגים והנועזים של הספרות האמריקנית : 'סוף הדרך / האופרה הצפה' של ג'ון בארת, שני קובצי סיפורים של ריימונד קארבר, 'לוליטה' של נאבוקוב, 'פרויקט לזרוס' של אלכסנדר המון, וגם טוני מוריסון וקורמאק מקארתי. כולם ב-29 עד 39 שקלים.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך