הסיפור האישי
עדכונים לחברי מועדון הספריה החדשה

אַמוֹן: סבא שלי היה יורה בי

כשהיתה תינוקת נמסרה ג'ניפר טֶגֶה על ידי אמה הגרמנייה לטיפולן של נזירות בבית ילדים במינכן, ובהמשך אומצה. בגיל שלושים ושמונה היא נתקלה בתמונת אמה הביולוגית על גבי ספר שחשף בפניה סוד משפחתי גדול: אַמוֹן גֵּת, המפקד הסדיסט של מחנה הריכוז פלאשוב, הוא סבא שלה.

הספר ראה אור בסדרת "ספרית פועלים סיפורת", ומתארח במועדון עד ה-2.3 בחצות.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

ספרות אוטוביוגרפית

אנה אנקוויסט וארי דה לוקה, שמגיעים החודש לישראל, כתבו (גם) ספרים שיש בהם גרעין אוטוביוגרפי גלוי. אליהם מצטרפים במועדון עשרים ספרים נוספים שהם סוגים של ספרות אוטוביוגרפית, אישית או משפחתית, מהימנה או מעורבת במנה גדושה של בדיון. פול אוסטר ופרוסט, יהודית קציר ולאה גולדברג, פרימו לוי ונטליה גינצבורג, דויד גרוסמן וחגי ליניק, ועוד.

לכניסה למועדון הקליקו כאן >>

 

חוויית קריאה ייחודית

"כמצופה מקסטל-בלום, גם מהלך כאוטי שכזה מלוטש ומעוצב לעילא... הבחירות שעשתה קסטל-בלום ברומאן זה מצוינות. היא מצליחה לגרור אחריה את הקוראים בעניין ובהשתאות".

יותם שווימר מתפעל מ'הרומאן המצרי', סאגה משפחתית ססגונית, אירונית ושוברת-לב.

לקריאת הביקורת הקליקו כאן >>

מפגשים ביריד הספרים הבינלאומי

אנה אנקוויסט וארי דה לוקה הם בין אורחי יריד הספרים הבינלאומי בירושלים, שייערך בין ה-8 ל-12 בפברואר. אנקוויסט תשוחח עם הילה בלום בסינמטק ירושלים ביום שלישי בבוקר, דה לוקה ישוחח עם יונתן יבין ביום חמישי בערב. ישתתפו ביריד גם יהודית קציר וג'ניפר טגה, וייערך במסגרתו סיור ספרותי בעקבות ספרו של דויד גרוסמן 'מישהו לרוץ אִתו'.

לפרטים נוספים הקליקו כאן >>

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: newlibrary.club@gmail.com
טלפון: 03-5162704, 03-6163978


דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך