איך עושים גיבוי למחשב נייד?

למעשה, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לגבות את המחשב הנייד שלך:

מאמר זה יראה לך כיצד לגבות מחשב נייד.

ישנן דרכים רבות לגבות מחשב נייד. אתה יכול להשתמש באחסון בענן, בכונן קשיח חיצוני או בשירות גיבוי מקוון.

יש אנשים שמעדיפים לגבות את המחשב הנייד שלהם בכונן קשיח חיצוני מכיוון שזה די קל והם יכולים להשתמש באותו כונן קשיח עבור כל המחשבים הניידים שלהם.

אם אתה רוצה לגבות את המחשב הנייד שלך בכונן קשיח חיצוני, עליך לחבר את הכונן הקשיח החיצוני ולפתוח את סייר הקבצים על ידי לחיצה על "Windows + E". לאחר מכן עבור אל "מחשב זה" ומצא את הכונן הקשיח החיצוני שעליו ברצונך לגבות את המחשב הנייד שלך. לאחר בחירתו, לחץ לחיצה ימנית ולחץ על "מאפיינים". לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה "אבטחה", לחץ על "מתקדם", ולאחר מכן בחר "שליטה מלאה" תחת הרשאות לכל השאר. עכשיו סוף סוף חזור לסייר הקבצים ולחץ פעמיים על התיקיה שבה הקבצים שלך נשמרים כדי לשמור אותם במקום אחר.

כשזה מגיע לגיבוי המחשב הנייד שלך, ייתכן שאתה תוהה איזה סוג גיבוי מתאים לך ביותר. ישנם שלושה סוגים עיקריים של גיבויים: תמונת מערכת, קובץ בלבד והיברידית.

גיבוי תמונת המערכת הוא עותק שלם של הכונן הקשיח שלך, כולל כל הקבצים וההגדרות. זהו סוג הגיבוי המקיף ביותר והקל ביותר לשחזור מכיוון שהוא מכיל את כל מה שנמצא במחשב שלך. החיסרון של גיבוי מסוג זה הוא שלוקח זמן רב ליצור ודורש הרבה מקום אחסון.

גיבוי לקבצים בלבד מגבה רק את הקבצים במחשב שלך ללא הגדרות או תוכניות כלשהן. זה מהיר וקל אבל לא מספק הרבה הגנה אם יקרה משהו למחשב שלך כמו התקפת וירוסים או כשל בחומרה. סוג היברידי משלב את שני הסוגים כאשר חלק מהקבצים מגובים בתמונת מערכת בעוד שקבצים אחרים מגובים בשיטה של קובץ בלבד; זה נותן לך יותר גמישות במה שאתה מגבה אבל עדיין דורש

חמש הסיבות הנפוצות ביותר לכך שמחשבים ניידים הופכים לבלתי שמישים ומה לעשות בקשר לזה

מחשבים ניידים הופכים נפוצים יותר ויותר בחברה של היום. הם הכרח עבור חלקם, אבל לא כולם. חמש הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהמחשבים הניידים הופכים לבלתי שמישים ומה לעשות בנידון הם נושא שנדון לעתים קרובות על ידי אנשים שעובדים בתחום ה-IT.

חמש הסיבות הנפוצות ביותר מדוע מחשבים ניידים הופכים לבלתי שמישים ומה לעשות בקשר לזה הן:

1) המחשב הנייד נופל מהשולחן או מהשולחן

2) המחשב הנייד נרטב

3) המחשב הנייד חשוף לחום קיצוני

4) סוללת מחשב נייד מתה

5) המחשב הנייד נדבק בתוכנה זדונית

חמש הסיבות הנפוצות ביותר מדוע מחשבים ניידים הופכים לבלתי שמישים ומה לעשות בנידון.

מחשב נייד זו השקעה ממש יקרה. זה לא משהו שאתה רוצה לאבד או לגנוב, אבל האמת היא שתאונות קורות. מחשבים ניידים עלולים להישפך, לשפוך עליהם או אפילו לגנוב אותם. מחשב נייד יכול להתחיל לעבוד לאט לאורך זמן, וזה סימן לכך שהכונן הקשיח עלול להיות פגום. ישנן סיבות רבות מדוע מחשב נייד עלול להפוך לבלתי שמיש – נסתכל על חמש מהנפוצות ביותר ומה אתה יכול לעשות בקשר אליהן.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שמחשבים ניידים הופכים לבלתי שמישים היא בגלל שהם נופלים או נשפכים עליהם, מה שפוגע ברכיבים הפנימיים השולטים כיצד הם פועלים. הצעד הראשון להחזרת המחשב הנייד שלך לפעולה מחדש לאחר שהוא ניזוק מנזקי מים או פגיעות הוא להסיר את כל מקורות הכוח באופן מיידי – ניתוק מטענים והסרת סוללות במידת האפשר – כדי שלא תגרום להמשך

2. ודא שיש לך כונן קשיח חיצוני לגיבוי

בעולם הטכנולוגי המשתנה ללא הרף, חשוב לנקוט באמצעי זהירות כדי להבטיח שהמחשב הנייד שלך לא ילך לאיבוד או ייפגע. אחת הדרכים לעשות זאת היא לוודא שיש לך כונן קשיח חיצוני לגיבוי.

כונן קשיח חיצוני הוא התקן המאפשר לך לגבות את כל הנתונים שלך ממחשב אחד למשנהו. בדרך זו, אם יקרה משהו למחשב הנייד שלך, עדיין יהיו לך כל הקבצים והמסמכים שלך שמורים בכונן הקשיח החיצוני.

השלב הראשון בגיבוי המחשב הנייד שלך הוא ההחלטה היכן ברצונך לשמור את קבצי הגיבוי. אתה יכול לאחסן אותם ב-hardxrive חיצוני או בשירות ענן כמו Dropbox או Google Drive. לאחר מכן, ודא שבכונן הקשיח החיצוני יש מספיק מקום עבור כל הקבצים והמסמכים שלך לפני תחילת התהליך.

מומלץ לגבות את המחשב הנייד לכונן קשיח חיצוני. זה ישמור על הנתונים שלך בטוחים למקרה שמשהו יקרה למחשב הנייד שלך.

אם אתה משתמש במחשב Windows, הדרך הפשוטה ביותר לגבות את המחשב הנייד היא באמצעות כלי הגיבוי המובנה של Windows. אתה יכול גם להשתמש בתוכנת צד שלישי כמו Acronis True Image עבור שכבת אבטחה נוספת.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

קידום אתרים אורגני

בנוף הדיגיטלי, קידום אתרים אורגני הפך להיות קריטי כדי להגביר את הנראות ולמשוך את הקהל הנכון. פוסט זה בבלוג מתעמק

שלבים במכירת רכב לפירוק

שלבים במכירת רכב לפירוק

הגעתם להחלטה שהדבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם הוא מכירתו לפירוק? מעולה! כנראה שהוא גרם לכם ללא מעט בעיות וסיבוכים