גופנים להורדה

1. מבוא לגופנים להורדה והשימושים שלהם

גופנים להורדה הם דרך מצוינת להוסיף מגע אישי לעיצובים, לאיורים ולעבודות יצירתיות אחרות שלך. ניתן להשתמש בהם עבור לוגואים, כותרות ועוד.

גופנים הניתנים להורדה מגיעים בשלוש צורות: קבצי גופנים, מינויים מסוג Typekit וגופני אינטרנט. קובצי גופנים הם הצורה הנפוצה ביותר של גופנים להורדה. מנויי Typekit מאפשרים לך להשתמש בכל גופן מהספרייה שלהם בשולחן העבודה או במחשב הנייד שלך תמורת תשלום חודשי. גופני אינטרנט מתארחים באינטרנט וניתן להשתמש בהם על ידי הוספת שורת קוד אחת לקובץ ה-CSS של האתר שלך – גופנים אלו פועלים רק באתרים שקודדו עם שורת קוד זו.

מאמר זה מתמקד בסוגים השונים של גופנים להורדה, השימושים שלהם והיתרונות של השימוש בהם.

גופנים להורדה הופכים לטרנד פופולרי בעיצוב גרפי. הם מאפשרים למעצבים לקבל גישה למספר רב של גופנים שאחרת לא היו יכולים להרשות לעצמם או למצוא באזור המקומי שלהם. המאמר הבא יבדוק את הסוגים והשימושים השונים של גופנים להורדה וכן את היתרונות הן עבור מעצבים והן עבור צרכנים.

הקדמה: היתרונות המדהימים של עיצוב עם גופנים בחינם

גופנים הם חלק מכריע בכל עיצוב. הם יכולים לקבוע את מצב הרוח והטון של פרויקט, תוך שהם מספקים עקביות למותג שלך.

ישנם גופנים חינמיים רבים שתוכל להוריד באינטרנט ולהשתמש בהם עבור הפרויקטים שלך. הפונטים האלה מעולים מכיוון שהם לא עולים כלום לשימוש, אבל עדיין יש להם איכות גבוהה ונראים מקצועיים.

עיצוב עם גופנים חינמיים היא דרך מצוינת לחסוך זמן וכסף. גופנים בחינם הם גם דרך מצוינת להתחיל בעולם העיצוב.
על מנת לשמוע עוד מידע בנושא של פונטים להורדה כדאי לבקר ב- dnamedia.co.il

לעתים קרובות למעצבים יש יחסי אהבה-שנאה עם גופנים בחינם. הם אוהבים את העובדה שהם יכולים להוריד אותם בחינם, אבל שונאים את העובדה שהם לא תמיד באיכות גבוהה. עם זאת, ישנם הרבה גופנים באיכות גבוהה בחינם שתוכל להוריד עבור הפרויקט הבא שלך.

עבור מעצבים עם תקציב, זו אפשרות מצוינת מכיוון שאתה יכול להשתמש בגופנים האלה עבור הפרויקטים שלך מבלי להוציא עליהם כסף מראש.

3. איך אני בוחר פונטים?

יש הרבה גופנים שונים בחוץ, והמספר הולך וגדל. זה יכול להיות קשה לדעת איזה מהם יעבוד הכי טוב עבור הפרויקט שלך. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת גופן:

– איך אני רוצה שהגופנים שלי ייראו?

– איזה סוג של מסר אני מנסה להעביר עם הגופן הזה?

– איזה סוג של גוון צריך להיות לגופן שלי?

– האם חשוב שהגופנים שלי יהיו קריאים בגדלים קטנים כמו פוסטים במדיה חברתית או כותרות אתרים?

– האם אני רוצה שהגופנים שלי יהיו בחינם לשימוש מסחרי או רק לשימוש אישי?

בחירת גופן להורדה אינה משימה קלה. יש הרבה אפשרויות לבחירה ויש הרבה סגנונות שונים לבחירה גם כן.

בבחירת גופן להורדה, חשוב לקחת בחשבון את הסגנון הרצוי. זה יעזור לצמצם את האפשרויות שלך מכיוון שגופנים מגיעים בכל הסגנונות השונים כגון כתיבה, קליגרפיה, סקריפט, סריף, sans-serif וכו'.

בשלב הבא עליך לקבוע לאיזה סוג פרויקט תשתמש בגופן. ניתן להשתמש בגופנים לדברים כמו כרטיסי ביקור או פרויקטי הדפסה אחרים שבהם חשובה הקריאה. עבור סוג זה של פרויקט, עדיף למצוא גופן סריף או sans-serif שקל לקרוא אותו על הנייר או המסך.

לבסוף כדאי לשקול את התקציב שלך ו

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

שלבים במכירת רכב לפירוק

שלבים במכירת רכב לפירוק

הגעתם להחלטה שהדבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם הוא מכירתו לפירוק? מעולה! כנראה שהוא גרם לכם ללא מעט בעיות וסיבוכים

אסטרטגיות יעילות לקידום דף נחיתה

בעולם השיווק הדיגיטלי המשתנה ללא הרף, המשמעות של אופטימיזציה לדפי נחיתה חשובה ביותר. בתור המרכיבים המרכזיים של מסעות פרסום שיווקיים,