השתלת שיער גברים

אפשרויות לשיקום שיער לגבר

מספר הגברים הסובלים מנשירת שיער והתקרחות הולך וגדל. השתלת שיער לגברים היא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר למצב זה.

אפשרויות שיקום שיער לגברים אינן נרחבות כמו לנשים, אך הן עדיין זמינות. הטיפול הפופולרי ביותר הוא השתלת שיער, הכוללת לקיחת שערות בריאות מהגב או מצידי הקרקפת והעברתן לאזורים מקריחים.

אמנם ישנן הליכים כירורגיים רבים שניתן לעשות כדי לעזור לאנשים עם התקרחות גברית, כגון הפחתת קרקפת או ניתוח להורדת קו השיער, הליכים אלו טומנים בחובם סיכונים ויכולים להיות יקרים. אפשרות פחות פולשנית היא השתלת שיער לגברים, בה מושתלים זקיקים מהחלק האחורי או מצידי הראש לאזורים של קרקפת דלילה או מקריחת.

שני הסוגים העיקריים של הליכים הזמינים עבור ניתוחי השתלות

השתלת שיער לגברים היא הליך המשמש לטיפול בנשירת שיער. זה יכול לשמש גם לגברים וגם לנשים, אבל זה נפוץ יותר אצל גברים. שני סוגי ההליכים העיקריים הזמינים לניתוחי השתלה הם מיצוי יחידה זקיקית והשתלת יחידה זקיקית.

Extract Unit Follicular Unit (FUE) הוא תהליך של חילוץ שיער מהחלק האחורי של הראש ושימוש בו למילוי קרחות על הקרקפת. המנתח משתמש במכשיר אגרוף קטן כדי לחלץ זקיקי שיער בודדים מהחלק האחורי של הראש, אחד בכל פעם. שיטה זו קיימת מאז 1997, אך רק לאחרונה היא הפכה פופולרית כטיפול להתקרחות גברית בגלל עלותה הנמוכה יותר וזמן ההחלמה הקצר יותר.

השתלת יחידת זקיקים (FUT) היא תהליך שבו זקיקי שיער מוסרים מחלק אחד של הגוף (בדרך כלל ליד או על גבי הראש), ואז מושתלים בחלק אחר

נוהל חילוץ יחידה זקיקית או FUE והשתלת יחידה זקיקית או נוהל FUT)

מיצוי יחידת זקיקים (FUE) הוא הליך לשיקום שיער שבו זקיקי שיער של אדם נשלפים מאזור התורם בקרקפת ומועברים לאזורים הקירחים או המדללים.

בהליך זה, מנתח מחלץ זקיקי שיער בודדים אחד בכל פעם מאזור התורם, בדרך כלל ליד החלק האחורי של הראש, ולאחר מכן משתיל אותם לאזורים קירחים או מדללים. המנתח מסיר רצועה קטנה של רקמה המכילה מספר יחידות זקיקים ולאחר מכן מנתח יחידות אלו תחת מיקרוסקופ. לאחר מכן, המנתח משתיל בנפרד כל יחידה בביתה החדש באזור הקרחת או הדליל.

השתלת שיער לגבר היא הליך שנעשה על מנת לשקם נשירת שיער. שני סוגי ההליכים הם הליך מיצוי יחידה זקיקית או FUE והשתלת יחידה זקיקית או הליך FUT.

הליך חילוץ יחידות זקיקים או FUE הוא שיטה שבה המנתח מסיר את היחידות הקטנות והפרטניות, הנקראות יחידות זקיקים, מהקרקפת. לאחר מכן המנתח משתיל יחידות זקיקים אלו לאזורים מקריחים בקרקפת. שיטה זו הוכחה כמוצלחת יותר מניתוח השתלת שיער מסורתי מכיוון שהיא מאפשרת תוצאות בעלות מראה טבעי יותר ופחות צלקות באזור התורם.

השתלת יחידת זקיקים או הליך FUT הוא ניתוח שבו מנתחים מסירים רצועות עור גדולות, הנקראות שתלים, מאזור בקרקפת עם צמיחת שיער בריאה ולאחר מכן משתילים אותן על אזור עם מעט או ללא צמיחת שיער.

הסוגים השונים של טכניקות כירורגיות המשמשות בניתוחי העברת שיער לגבר

ניתוח השתלת שיער לגבר הוא טכניקה כירורגית המשמשת לשיקום שיער באזורים מקריחים בקרקפת. ניתן לבצע את הניתוח בחולים בכל קבוצת גיל. ישנם סוגים שונים של טכניקות כירורגיות המשמשות בניתוח השתלת שיער לגבר. אלה כוללים קצירת רצועות, מיצוי יחידת זקיקים (FUE) והשתלת יחידת זקיקים (FUT).

סוג ניתוח השתלת שיער לגבר יהיה תלוי בצרכי המטופל ובציפיותיו. המנתח ימליץ איזו פרוצדורה תהיה הטובה ביותר עבור המטופל בהתבסס על גורמים כמו גיל, סוג וחומרת ההתקרחות, עובי וצבע השיער הקיים, רגישות לכאב או הרדמה, שיקולי אורח חיים וכו'.

השתלת שיער לגברים היא הליך כירורגי המשמש לטיפול בנשירת שיער אצל גברים. הוא משמש גם לשיקום שיער באזורים בקרקפת שבהם יש התקרחות במשך זמן רב. ישנם סוגים שונים של טכניקות כירורגיות שניתן להשתמש בהן עבור ניתוח השתלת שיער לגבר, בהתאם למידת וחומרת ההתקרחות.

סוג הניתוח הנפוץ ביותר הוא השתלת יחידת זקיקים (FUT). טכניקה זו כוללת הסרת רצועה מהחלק האחורי או מהצד של הקרקפת, הכוללת זקיקי תורם ולאחר מכן תפירה חזרה למעלה. ישנם שני סוגים של טכניקת FUT – אחד שמסיר רק רצועה אחת, בעוד שאחר מסיר שני רצועות. הסוג השני נקרא טכניקת אגרוף כפולה (DPT) מכיוון ששני האגרוף נעשים בבת אחת משני צידי הראש.

הסוג השני נקרא Scalp Reduction Surgery (SRS). טכניקה זו כוללת הסרת כתמים קרחים מהראש על ידי ביצוע חתך פנימה
למידע נוסף בתחום של השתלת שיער גברים ניתן לגשת לאתר ayeletgayer.com

כיצד להתכונן להליך של שיקום שיער גברי ולמה לצפות לאחר הניתוח

השתלת שיער לגברים היא הליך שהופך יותר ויותר פופולרי בקרב גברים הסובלים מהתקרחות גברית. זה יכול להיות פתרון מצוין למי שרוצה לשקם את השיער ללא שימוש בתרופות או טיפולים אחרים.

התהליך לא מסובך כמו שאפשר לחשוב והוא גם לא מאוד יקר.

ניתן לעשות זאת בשתי דרכים: על ידי נטילת שתלים מהקרקפת או באמצעות מיצוי יחידת זקיקים (FUE).

השיטה הראשונה כוללת הסרת רצועת עור מחלקו האחורי של הראש, אשר תשמש לאחר מכן לכיסוי אזורים שבהם שיער אבד. השיטה השנייה דורשת מיצוי שתלים בודדים מאזורים עם עודף שיער והחדרתם לקרחות על הראש.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

קידום אתרים אורגני

בנוף הדיגיטלי, קידום אתרים אורגני הפך להיות קריטי כדי להגביר את הנראות ולמשוך את הקהל הנכון. פוסט זה בבלוג מתעמק

שלבים במכירת רכב לפירוק

שלבים במכירת רכב לפירוק

הגעתם להחלטה שהדבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם הוא מכירתו לפירוק? מעולה! כנראה שהוא גרם לכם ללא מעט בעיות וסיבוכים