כלי עבודה חשמליים לשימוש מקצועי ואישי

מה זה כלי עבודה חשמלי ?

כלי עבודה חשמליים הם הכלים החזקים והיעילים ביותר בבית מלאכה. הם משמשים לחיתוך ועיצוב חומרים כגון עץ, מתכת, אבן ופלסטיק.

כלי חשמלי משמש לעתים קרובות כדי להתייחס למכשירים כגון מקדחות, מסורים, מלטשות ומשטחים המשמשים בדרך כלל בבתי מלאכה, אך ניתן להשתמש בהם גם לשימוש ביתי.

יש כלי עבודה חשמליים נטענים, שצורכים שימוש בשקע חשמל ויש כלי עבודה נטענים- עובדים על סלולה, אותה ניתן לרכוש ביחד או לחוד.

מדובר בכלים מאוד יקרים, במיוחד של המותגים המובילים בשוק, וכדי לשמור וליהנות מהם לטווח הארוך, הרי שנרצה לשמור עליהם. אחת הדרכים לשמור על הכלים היא ע"י איחסון.

דוגמא די טובה לאיחסון היא של חברת מילווקי. ארגז כלים מילווקי עוזר לשמור על הכלים החשמליים של מילווקי, ואף ניתן למצוא עגלה שמשלבת כמה ארגזי איחסון למגוון רחב של מוצרי מילווקי.

4 קטגוריות לכלי עבודה חשמליים

הבנו שיש מגוון רחוב של כלי עבודה חשמליים, אבל כל כלי מיועד לשימוש מסויים :

         מקדחים חשמליים – חיוניים לקידוח חורים בחורים שונים, כגון מתכת או עץ. מגיעים עם סוגים שונים על ביטים, שיכולים לקדוח חורים בעומקים שונים.

         מסורים ומספריים – משמשים לחיתוך חפצי עץ או מתכת לחתיכות לפי מפרט המשתמש. הם מגיעים עם להבים שניתן לתקן או להסרה בהתאם לסוג החומר הנחתך. סוגי המסורים הנפוצים ביותר הם המסור השולחן שהוא סוג להב קבוע והמסור העגול בעל סוג להב נשלף.

         מפתח ברגים וצבת – כלים המשמשים להידוק או שחרור אומים או ברגים על ידי הפעלת כוח בתנועת סיבוב

         מלטשים וחוצצים – עוזרים בליטוש הסופי של המוצר, למשל : החלקה של מוצר שעשוי מעץ.

השימוש בסוגי כלי העבודה החשמליים

כלי עבודה חשמליים משמשים למטרות שונות. הם משמשים בתעשיית הבנייה, בייצור ותיקונים ביתיים. ניתן לסווג את הכלים החשמליים לשלושה סוגים: כלי עבודה ידניים, כלי עבודה חשמליים נייחים וכלים חשמליים פניאומטיים.

ארגז כלים מילווקי

כלי עבודה חשמליים יכולים להיקרא ערכת כלים חשמליים אלחוטיים. הם משמשים לרוב נגרים, חשמלאים ואינסטלטורים. ערכת כלים חשמליים אלחוטיים היא סט של כלי עבודה ידניים המופעלים על ידי סוללות נטענות. הכלים בערכה זו כוללים מקדחות, מברגים, מסורים והתקנים אחרים.

כלים חשמליים עם כבלים נקראים גם ערכת כלים חשמליים קוויים או ערכת כלי חשמלי עם כבלים. סוג זה של כלי עבודה מופעל על ידי חשמל ממקור מתח חיצוני, בדרך כלל שקע או גנרטור בקיר. הסוג הנפוץ ביותר של אלה הם מקדחים, מסורים עגולים ומלטשים.

מקדחה חשמלית היא מכונה מונעת בכוח לקידוח חורים באדמה או חומר אחר עם סיבוב (מסתובב) סביב ציר ליצירת חור (חור משעמם). על מנת לקדוח את החור יש לו קצה מסתובב בראשו כדי לחתוך את החומר הנקדח לתוכו; יש לו גם צ'אק מסתובב כדי להחזיק את המקדח בקצה הפיר שלו

כלים חשמליים אלחוטיים לעומת כבלים

כלים חשמליים אלחוטיים הופכים פופולריים יותר ויותר בעולם של היום. הם נתפסים כדרך להפחית את הבלגן ואת אי הנוחות של כבלים. אבל לכלי חשמל אלחוטיים יש גם חסרונות משלהם. הם בדרך כלל כבדים יותר מעמיתיהם המחוברים, ואין להם אותו סוג של מומנט כמו כלי חשמל עם כבלים.

מקדחים אלחוטיים הם בד רך כלל יקרים יותר ממקדחים עם חוטים. עם זאת, הם מציעים מספר יתרונות שהופכים אותם לשווים את תג המחיר. מקדחות אלחוטיות נוחות מאוד מכיוון שאינן דורשות שקע חשמל כדי לפעול.

המקדחה האלחוטית היא כלי חשמלי שאינו זקוק לכבל חשמל. אתה יכול להשתמש בו בכל מקום שתרצה, כל עוד יש לך טעינת סוללה והאביזרים הנכונים לעבודה. מקדחים אלחוטיים הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות בגלל הנוחות והרבגוניות שלהם.

מקדחים אלחוטיים יקרים יותר ממקדחים עם כבלים, אך הם מציעים יתרונות רבים שהופכים אותם לשווים את העלות הנוספת. מקדחות אלחוטיות אינן מצריכות שקע חשמל כדי לעבוד, כך שתוכלו להשתמש בהן בכל מקום שתרצו כל עוד יש לכם סוללות טעונות ואת האביזרים הנכונים לעבודה.

 

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אסטרטגיות יעילות לקידום דף נחיתה

בעולם השיווק הדיגיטלי המשתנה ללא הרף, המשמעות של אופטימיזציה לדפי נחיתה חשובה ביותר. בתור המרכיבים המרכזיים של מסעות פרסום שיווקיים,