כמה עולה טיול למקסיקו לחודש?

טיול למקסיקו

מדוע כדאי לשקול לגור במקסיקו

מקסיקו היא מדינה נהדרת עבור אנשים שמחפשים חיים במחירים סבירים. יוקר המחיה במקסיקו נמוך בהרבה מאשר בארצות הברית.

שכר הדירה החודשי הממוצע לדירה במקסיקו הוא בסביבות $350 דולר, שהם כשליש מהשכר החודשי הממוצע בארצות הברית.

גם עלות המזון והמצרכים נמוכות יותר מאשר במדינות מפותחות אחרות. לדוגמה, אתה יכול לקנות קילו של חזה עוף ב-$1 דולר וזה יחזיק לך שבוע!

הוצאות מחיה הן לא הדבר היחיד שזול יותר במקסיקו, עלות שירותי הבריאות גם משתלמת מאוד. ביקור רופא עולה פחות מ-$10 דולר וניתן למצוא תרופות מרשם בבתי מרקחת מקומיים תמורת דולרים בודדים לכדור!

מקסיקו היא מדינה יפהפייה עם תרבות עשירה, ויוקר המחיה בה נמוך בהרבה מאשר בארה"ב.

קל למצוא דירת חדר שינה אחד בפחות מ-400 דולר לחודש.

אם אתם מחפשים אורח חיים יוקרתי יותר, זה יעלה לכם יותר – מ-600$ ל-1,000$ לחודש. אבל עדיין זול יותר מאשר בארה"ב.

איך נראה השכר הממוצע במקסיקו?

מקסיקו היא מדינה עם מגוון גיאוגרפי ותרבותי עצום. יוקר המחיה במקסיקו משתנה בהתאם לאזור. באזורים מסוימים, אפשר לחיות בנוחות בסביבות $800 דולר לחודש.

השכר הממוצע במקסיקו שווה ערך לכ-2,700 דולר לחודש. זה יכול להשתנות בהתאם לענף שבו אתה עובד ורמת הניסיון שלך.

למקסיקו יש גיאוגרפיה מגוונת, מהמדבריות בצפון ועד לג'ונגלים השופעים בדרום. אוכלוסיית המדינה מונה כ-123 מיליון איש. מקסיקו היא יעד תיירותי פופולרי מאוד והיא מדורגת כאחת מ-10 המדינות המתויירות ביותר בעולם.

עלות המחיה במקסיקו היא כ-2,000 דולר לחודש עבור משכורת ממוצעת.

התמ"ג של מקסיקו לנפש הוא 10,000 דולר לשנה.

כמה עולה לחיות במקסיקו

מקסיקו היא מקום נהדר לחיות ולבקר בו. אבל כמה זה עולה?

במקסיקו, יוקר המחיה נמוך יותר מאשר ברוב מדינות העולם. אפשר לחיות מ-800 דולר לחודש, הכולל שכר דירה ושירותים. המקסיקני הממוצע מרוויח כ-10,000 דולר בשנה.

יוקר המחיה במקסיקו משתנה בהתאם לאזור בו אתם גרים. לדוגמה, יוקר המחיה במקסיקו סיטי גבוה מזה שנמצא מחוץ לעיר. המחיר הממוצע לגלון גז הוא כ-2 דולר.

למקסיקו יש שפע של משאבי טבע שהופכים אותה לאחת מהיצרניות המובילות של נפט וגז טבעי באמריקה הלטינית. יש בו גם מרבצי מינרלים עצומים הכוללים עתודות זהב וכסף שהם מהגדולים באמריקה הלטינית (ויש אומרים בכל העולם).

יוקר המחיה במקסיקו זול משמעותית מארצות הברית. עלות המחיה בארה"ב היא כ-3,000 דולר לחודש ועלות המחיה במקסיקו היא בסביבות 1,000 דולר לחודש.

אתה יכול לקבל הרבה יותר עבור הדולר שלך כאשר אתה גר בחו"ל במקסיקו. אתה יכול למצוא דירה נחמדה בסביבות $300 לחודש וגם האוכל יהיה הרבה יותר זול. העלות החודשית הממוצעת לשירותי בריאות היא כ-40$ לחודש הכוללת ביטוח בריאות, ביקורי רופא ותרופות מרשם.

להגדיל את הכסף שלך במקסיקו

טיול למקסיקו יכול להיות יקר, אבל יש דרכים לחסוך כסף בטיול שלך. הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף היא על ידי מציאת מקום מגורים במחיר סביר, כמו בית או דירה. קניית מצרכים בסופרמרקטים מקסיקנים גם תחסוך לך כסף.

אנו ממליצים לקנות מצרכים בסופרמרקטים המקומיים כי הם זולים יותר מאלה שבקנדה. אם אתה רוצה לאכול בחוץ, אז אנחנו מציעים לך ללכת על האוכל המקסיקני המסורתי יותר ולא על רשתות מזון מהיר כמו מקדונלד'ס וטאקו בל שהן יקרות ולא מאוד בריאות.

עלות האוכל והשתייה במקסיקו נמוכה במידה ניכרת ממה שתמצאו בארה"ב, קנדה או אירופה.

מקסיקו היא מדינה עם מגוון תרבויות ומסורות, שלעתים קרובות מתעלמים מהתיירים. זוהי מדינה עם היסטוריה עשירה והרבה מקומות יפים לבקר בהם. יוקר המחיה במקסיקו הוא גם זול בהרבה ממה שתמצאו בארה"ב או באירופה.

אתה יכול לחסוך כסף על אוכל ומשקאות בזמן נסיעה לעיר מקסיקנית על ידי:

– אכילה בבית במקום לצאת לארוחות – קניית מצרכים משווקים מקומיים במקום מסעדות – שתיית אגווה פרסקה במקום משקאות קלים – הזמנת מי ברז במקום בקבוקי מים

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

קידום אתרים אורגני

בנוף הדיגיטלי, קידום אתרים אורגני הפך להיות קריטי כדי להגביר את הנראות ולמשוך את הקהל הנכון. פוסט זה בבלוג מתעמק

שלבים במכירת רכב לפירוק

שלבים במכירת רכב לפירוק

הגעתם להחלטה שהדבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם הוא מכירתו לפירוק? מעולה! כנראה שהוא גרם לכם ללא מעט בעיות וסיבוכים