כמה שקדים מומלץ לאכול ביום?

שקדים

מדוע כדאי להוסיף שקדים לתזונה ולמה הם טובים לירידה במשקל

שקדים הם חטיף נהדר. הם בריאים, טעימים ומלאים. אבל כמה שקדים כדאי לאכול ביום?

אין מספר מסוים של שקדים שאתה צריך לאכול כדי לרדת במשקל. עם זאת, כדאי לנסות לאכול לפחות מנה אחת של שקדים בכל יום. שקדים עשירים בחלבון ובסיבים תזונתיים, המסייעים בירידה במשקל בכך שהם גורמים לתחושת שובע ממושכת יותר ומונעים אכילת יתר.

שקדים הם אחד האגוזים הבריאים ביותר ומהווים תוספת נהדרת לכל דיאטה. הם כל כך בריאים שה-FDA ממליץ למבוגרים לאכול לפחות 5.5 אונקיות שקדים בשבוע. זה שווה ערך ל-2 כוסות בערך, או 14-16 שקדים.

יש אנשים שחושבים שאכילת שקדים כל כך תהיה קשה ויקרה מדי, אבל זה למעשה קל מאוד לעשות זאת! לדוגמה, אתה יכול להוסיף שקדים קצוצים לדגנים שלך בבוקר או שאתה יכול לזרוק אותם עם המוקפצים שלך לארוחת ערב.

היתרונות החשובים של שקדים

שקדים הם אחד האגוזים הבריאים ביותר והם עשירים בחלבון, סיבים, ויטמין E וחומרי תזונה רבים אחרים.

מחקר שפורסם בכתב העת "The New England Journal of Medicine" מצא כי אנשים שאכלו שקדים מדי יום היו בעלי סיכוי נמוך יותר למות ממחלות לב או ללקות בשבץ, מאשר אלה שמעולם לא אכלו אותם.

שקדים עשירים בשומנים חד בלתי רוויים המסייעים בהורדת רמות הכולסטרול ובמקביל מספקים תחושת מלאות. ניתן לאכול שקדים כחטיפים או להשתמש בהם כמרכיבים במנות כמו פסטה פסטו.

שקדים הם אופציה של חטיף בריא. הם עשירים בחלבון, סיבים וחומרים מזינים אחרים. היתרונות הבריאותיים של השקדים כוללים הפחתת כולסטרול והפחתת הסיכון למחלות לב וסרטן. עובדות תזונת השקדים כוללות שהם מכילים כמות טובה של שומן בריא, ויטמין E, מגנזיום, ויטמין A ואשלגן.

מהן היתרונות הבריאותיים של אכילת שקדים

שקדים הם סוג של אגוזים העשירים בשומנים בריאים ובחלבון. הוכח כי יש להם יתרונות בריאותיים רבים כגון הפחתת הסיכון למחלות לב, הורדת רמות הכולסטרול וסיוע בניהול משקל.

כמות השקדים שאנשים צריכים לאכול ביום משתנה בהתאם לכמה הם שוקלים. לדוגמה, אנשים שמשקלם מתחת ל-150 ק"ג צריכים לאכול בסביבות 14 שקדים ליום בעוד שאנשים ששוקלים מעל 200 ק"ג צריכים לאכול בסביבות 21 שקדים ליום.

לשקדים יש הרבה יתרונות בריאותיים. הם עשירים בסיבים, מגנזיום וויטמין E. הם גם עשירים בחלבון ודלים בקלוריות. אכילת שקדים יכולה לעזור לשמור על רמות כולסטרול בריאות, להוריד את הסיכון למחלות לב ולשמור על יציבות רמות הסוכר בדם.

כמות השקדים המומלצת ליום היא 15-30 גרם (1/2-1 אונקיה) ליום.

הסוגים הטובים ביותר של חלב שקדים בשוק

בחלק זה, נדון בסוגי חלב השקדים הטובים ביותר בשוק. נדון גם בכמה שקדים כדאי לאכול ביום.

חלב שקדים הופך יותר ויותר לחלופה פופולרית לחלב חלב בשנים האחרונות. למרות שהוא אינו מזין כמו חלבים אחרים על בסיס צמחי, חלב שקדים עדיין מכיל סידן, ויטמינים A ו-D וחלבון.

הסוג הטוב ביותר של חלב שקדים בשוק הוא חלב שקדים לא ממותק מכיוון שאין בו תוספת סוכרים או חומרים משמרים שעלולים להזיק לבריאותכם. אתה צריך לשתות בערך 2 כוסות חלב שקדים לא ממותק ביום כדי לקבל מספיק של חומרים מזינים אלה בתזונה שלך.

על פי ה- USDA, אדם צריך לצרוך בסביבות 5-6 שקדים ליום.

סוגי חלב השקדים הטובים ביותר בשוק הם חלב שקדים אורגני ומותגי חלב אורגני. שניהם עשירים בסידן, חלבון, ויטמין E ואשלגן. הם גם אינם מכילים כולסטרול או שומן רווי.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים