להמיר אתר לאפליקציה

הקדמה: מה ההבדל העיקרי בין אתר לאפליקציה?

אתרים ואפליקציות לנייד הם שני דברים שונים. אתרי אינטרנט משמשים למתן מידע, בעוד שאפליקציות משמשות למתן שירות או מוצר.

אפליקציות מובייל מיועדות למסכים הקטנים יותר של סמארטפונים וטאבלטים, בעוד שאתרי אינטרנט מיועדים למסכים גדולים יותר של מחשבים שולחניים. ניתן להוריד אפליקציות מחנויות אפליקציות, בעוד שאתרים דורשים שאנשים יבקרו בהן דרך הדפדפנים או מנועי החיפוש שלהם.

לאפליקציות לנייד יש תכונות מובנות כמו הודעות דחיפה ומעקב אחר מיקום גיאוגרפי שאין לאתרים. אפליקציות לנייד משתמשות פחות ברוחב פס מאתרים מכיוון שהתוכן נטען מראש במכשיר לפני שהמשתמשים ניגשים אליו, בעוד שתוכן האתר מוזרם ברשתות תוך כדי הגישה אליו.

ההבדל העיקרי בין אתר אינטרנט לאפליקציה הוא שהראשון נמצא בשימוש במכשירים שולחניים בעוד שהשני בשימוש במכשירים ניידים.

ניתן לגשת לאתר דרך כל דפדפן, בעוד שיש להוריד אפליקציה מחנות אפליקציות.

לאפליקציות יש מגוון רחב של תכונות, כגון הודעות דחיפה ורכישה בתוך האפליקציה, שאין לאתרים.

אם יש לך אתר נהדר ואתה רוצה להפוך אותו לאפליקציה לנייד אתם חייבים לבדוק את השירות החדש WebToApp.co.il! בעלות חודשית נוחה וקבועה וללא עלויות פיתוח כלל הם יעשו עבורכם ממש את כל העבודה! מפיתוח ועיצוב האפליקציה ועד אישורה בחנויות של גוגל ואפל ואפילו תקבלו את שירותי התחזוקה המדהימים של החברה.

פלטפורמות פיתוח

מסגרת PhoneGap היא פלטפורמת פיתוח אפליקציות סלולריות חינמיות וקוד פתוח המאפשרת למפתחים ליצור אפליקציות מובייל חוצות פלטפורמות באמצעות HTML, CSS ו-JavaScript.

PhoneGap היא מסגרת קוד פתוח מה שאומר שהיא חופשית לשימוש ולשינוי. יש לו גם קהילה גדולה של תורמים שמקלים על מפתחים למצוא פתרונות לבעיות שעומדות בפניהם בפרויקטים שלהם.

ל-PhoneGap אין דרישות תוכנה או חומרה קנייניות, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור מפתחים שמחפשים פתרון חסכוני יותר.

PhoneGap מספק SDK של iOS ו-Android כאחד, מה שאומר שאתה יכול לפתח אפליקציות לכל אחת מהפלטפורמות מבלי ללמוד שפות שונות או ערכות תכנות שונות.

PhoneGap היא תוכנת קוד פתוח חינמית המאפשרת למפתחי אפליקציות לבנות אפליקציות סלולריות חוצות פלטפורמות באמצעות HTML, CSS ו-JavaScript. זוהי אלטרנטיבה לפלטפורמות פיתוח חוצות פלטפורמות אחרות כמו React Native ו-Ionic Framework.

PhoneGap מאפשר למפתחים ליצור אפליקציות לנייד עבור iOS, Android ו-Windows Phone עם בסיס קוד אחד. זה גם מפשט את תהליך יצירת האפליקציה על ידי אספקת ערכת כלים הכוללת רכיבי ממשק משתמש מובנים מראש וממשקי API עבור תכונות טלפון נפוצות כגון מצלמה, מיקום גיאוגרפי ומד תאוצה.

עם זאת, ישנם כמה הבדלים בין PhoneGap לפלטפורמות פיתוח חוצות פלטפורמות אחרות. בניגוד ל-React Native או Ionic Framework, ששניהם משתמשים ב-JavaScript כשפת התכנות עבור הקצה הקדמי של האפליקציה, PhoneGap משתמש ב-HTML5 במקום זאת
למידע מורחב בתחום של להמיר אתר לאפליקציה עליך לבקר ב- webtoapp.co.il

כיצד לבנות את האתר הראשון שלך המתאים לנייד ב-10 שלבים פשוטים

השלב הראשון בהמרת אתר לאפליקציה הוא להפריד את התוכן לשתי עמודות. העמודה השמאלית תהיה הניווט והעמודה הימנית תהיה כל התוכן באתר שלך.

השלב השני הוא לבחור סגנון ניווט המתאים ביותר עבורך. הניווט שלך יכול להיות בחלק העליון או התחתון של הדף שלך, או שהוא יכול להיות מוסתר עד שתקיש על אזור מסוים במסך.

השלב השלישי הוא לבחור סמל אפליקציה עבור האתר שלך. סמל זה ייצג את האתר שלך כשאתה מפעיל אותו כאפליקציה, אז וודא שזה משהו שאנשים יכולים להזדהות איתו ולזכור בקלות.

מאמר זה עוסק בבניית אתר מותאם לנייד ב-10 שלבים פשוטים.

הצעד הראשון הוא יצירת אתר אינטרנט. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בבונה אתרים או על ידי שכירת מפתח.

השלב השני הוא בחירת שם הדומיין, האירוח ורשם הדומיינים.

השלב השלישי הוא בחירת מערכת ניהול התוכן שלך (CMS). ישנם מערכות CMS חינמיות רבות הזמינות באינטרנט כגון וורדפרס ודרופל.

השלב הרביעי הוא לבחור את ספק שירותי אירוח אתרים שלך. אתה צריך לוודא שספק השירות מציע לך מספיק שטח אחסון, רוחב פס ושירותים אחרים שאתה צריך עבור האתר שלך.

השלב החמישי הוא לעצב את פריסת האתר שלך עם ה-CMS שבחרת קודם כמו וורדפרס

השירות המוביל היום בתחום הוא השירות WebToApp.co.il מבית החברה הגלובלית, לא רק בזכות הטכנולוגיה המהירה שלו אלא גם בזכות המודל הנוח והכלכלי שמאפשר ממש לכל אחד שיש ברשותו אתר להיות בעלים של אפליקציה רשמית ו מאושרת בחנויות של גוגל ואפל.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אסטרטגיות יעילות לקידום דף נחיתה

בעולם השיווק הדיגיטלי המשתנה ללא הרף, המשמעות של אופטימיזציה לדפי נחיתה חשובה ביותר. בתור המרכיבים המרכזיים של מסעות פרסום שיווקיים,