מונידיאל

  • by

מבוא

המונדיאל הוא האירוע הנצפה ביותר בעולם. עם למעלה מ-3 מיליארד אנשים שמתכוונים לצפות בטורניר השנה, אין זה מפתיע שזהו אחד מאירועי הספורט המדוברים ביותר בשנים האחרונות.

אל לנו לחשוב על כותבי הבינה המלאכותית האלה כתחליף לקופירייטרים אנושיים. הם פשוט מספקים סיוע לכותבי התוכן על ידי היפטרות מחסימת הכותבים ויצירת רעיונות תוכן בקנה מידה.

המונדיאל הוא האירוע הנצפה ביותר בעולם. זה הזמן שבו אנשים מתכנסים כדי לראות את הקבוצות האהובות עליהם מתחרות על התואר הנכסף.

מונדיאל 2018 מתוכנן להתקיים ברוסיה מה-14 ביוני עד ה-15 ביולי 2018. במאמר זה, נדבר על איך אתה יכול לעשות תחזיות משלך לטורניר השנה, מי הפייבוריטים ואיזה סוג משחקים אתה יכול לצפות לראות במונדיאל השנה.

קשה שלא להתרגש מכדורגל בעונת המונדיאל. מיטב השחקנים והקבוצות מכל העולם מתכנסים ומתחרים על אחד התארים היוקרתיים בספורט – תואר גביע העולם בכדורגל. ואם אתה חובב כדורגל, אז אי אפשר שלא להיתפס בכלל

קבוצה א

חלק זה עוסק במונדיאל, וכיצד קבוצות שונות מתפקדות.

הקדמה: חלק זה עוסק במונדיאל ובאופן הביצועים של קבוצות שונות.

המונדיאל נחל הצלחה גדולה עד כה עם כמה משחקים מרגשים שכבר שיחקו. קבוצה א' ראתה כמה משחקים מעניינים עד כה, כאשר מצרים ניצחה את אורוגוואי וערב הסעודית ניצחה את מצרים 3-0. אורוגוואי הצליחה לנצח את מצרים 3-1 במשחק השני שלה בשלב הבתים, שהיה משחק צמוד שראה את אורוגוואי חוזרת משער 1 וניצחה 2-1 בהפסקה. לסעודיה הייתה נסיעה קלה עד כה, כי היא ניצחה את כל המשחקים שלה מבלי לספוג שער אחד.

קבוצה ב'

קבוצה B מורכבת מצרפת, דנמרק, פרו ואוסטרליה. קבוצה 39 מורכבת מארגנטינה, איסלנד, קרואטיה וניגריה.

צרפת היא הפייבוריטית לזכייה בבית ב' בשל ההרכב עטור הכוכבים שלה. יש להם שוער ברמה עולמית בהוגו לוריס ואחד השחקנים הטובים בעולם באנטואן גריזמן. צרפת זכתה גם בשלושת גביעי העולם האחרונים שלה ובארבע אליפויות אירופה.

דנמרק עברה ריצה מרשימה ביורו 2016 אבל היא עדיין לא יצאה משלב הבתים בטורניר גביע העולם. פרו תהיה נבחרת שצריך להיזהר ממנה מכיוון שהיא מגיעה לאחר הופעה מרשימה בטורניר הקופה אמריקה בשנה שעברה, שם היא סיימה את המקום השלישי לאחר שניצחה את צ'ילה בפנדלים בחצי-

קבוצה ג'

קבוצה ג' מורכבת מצרפת, פרו, דנמרק ואוסטרליה. קבוצה ג' היא קבוצה מאוזנת יחסית עם צרפת כפייבוריטית לזכייה בקבוצה.

קבוצה 39 מורכבת מארגנטינה, איסלנד, קרואטיה וניגריה. לקבוצה הזו יש את ארגנטינה כפייבוריטית לזכייה בקבוצה כשקרואטיה היא התחרות החזקה ביותר שלה בבית 39.

קבוצה ג': צרפת, פרו, דנמרק, אוסטרליה

צרפת: לצרפת יש הכישרון בבית ג' ויש לה סיכוי טוב להגיע לסיבובי הנוקאאוט. הם מעצמה התקפית עם כמה מהתוקפים הטובים בעולם. יש להם אמצע שדה והגנה חזקים מאוד עם אחד השוערים הטובים בעולם.

פרו: פרו היא נבחרת שתמיד מתעלמים ממנה כי היא לא משחקת טוב כמו קבוצות אחרות על הנייר. אבל הם תמיד מסוגלים להוציא כמה הפתעות בטורנירים גדולים. הם לא צפויים לצאת מקבוצה C, אבל אם הם יצליחו, זה יהיה בזכות עצמם.

דנמרק: דנמרק היא עוד קבוצה שמשחקת מצוין לאחרונה אבל מסיבה כלשהי לא מצליחה להתגבר על הגיבנת הזו

קבוצה ד'

קבוצה D היא קבוצה המורכבת מארבע נבחרות: ארגנטינה, קרואטיה, איסלנד וניגריה. הקבוצה נחשבת לאחת הקשות בגביע העולם. לקבוצה יש בסך הכל ארבעה משחקים כאשר כל קבוצה משחקת שני משחקים מול קבוצות אחרות בקבוצה.

קבוצה D היא קבוצה קשה שכן היא מורכבת מארבע קבוצות שונות בעלות חוזקות וחולשות שונות. ארגנטינה זכתה פעמיים בגביע העולם, אבל גם הפסידה בו פעמיים. קרואטיה ידועה בנבחרת הקשה שלה שמשחקת מותג כדורגל אטרקטיבי בעוד שאיסלנד וניגריה הן חדשות יחסית לשלב המונדיאל.
עבור פרטים נוספים בתחום של משחקי כדורגל לצפייה ישירה ומונידיאל מומלץ לבדוק ב- tvseries.co.il

קבוצה E

הקבוצה היא לא הכי קלה. זו תהיה קבוצה קשה אבל מאוד מעניינת.

קבוצה E כוללת את ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה וסרביה.

ברזיל היא אלופת העולם והיא נחשבת לאחת הנבחרות האהובות במונדיאל הזה. יש להם שחקנים גדולים כמו ניימאר ג'וניור, מרסלו, קוטיניו וגבריאל ז'סוס. אבל הם לא בלתי מנוצחים כי יש להם כמה בעיות כמו פציעות למשל.

שוויץ הייתה במונדיאלים רבים בעבר אך מעולם לא זכתה בו עדיין. הם יכולים לנצל את ההזדמנות הזו כדי להראות את הכישרון שלהם ולהפוך פעם אחת לאלופים.

קוסטה ריקה לא העפילה במשך שנים רבות עד עכשיו, כאשר סוף סוף קיבלה הזדמנות להשתתף במונדיאל הזה, שזו הפעם הראשונה שלהם עבורם לאחר 28 שנים ללא השתתפות במונדיאל.

קבוצה ו'

גביע העולם הוא אירוע הספורט המצופה ביותר בעולם. נותרו מספר שבועות בלבד לפני תחילתו, אנו בודקים כיצד הטורניר יהיה בנוי השנה.

המונדיאל של השנה כולל 32 נבחרות וישוחק ב-12 אצטדיונים ב-11 ערים. שלבי הקבוצות של הטורניר מחולקים לשמונה קבוצות עם ארבע קבוצות כל אחת.

שלב הבתים מתחיל ב-14 ביוני כשרוסיה תתמודד מול ערב הסעודית באצטדיון לוז'ניקי במוסקבה.