הרזיה מהירה

מהו המחקר הרפואי הגדול בעולם וכיצד הוא הגיע לממצאים אלו?

המחקר הרפואי הגדול בעולם נקרא POUNDS Lost trial. הניסוי נמשך שנתיים וחצי וכלל למעלה מ-3,000 משתתפים. הוא מומן על ידי המכון הלאומי לבריאות (NIH) והובל על ידי מדענים מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ווייק פורסט בוינסטון-סאלם, צפון קרוליינה.

המחקר מצא שירידה במשקל מתרחשת בצורה המוצלחת ביותר כאשר דיאטנים מקבלים התערבות התנהגותית כדי לעזור להם לשנות את הרגלי האכילה שלהם, לעסוק במשטרי פעילות גופנית או שניהם. המחקר מצא גם שאין הבדלים בירידה במשקל בין אלו שהוקצו לדיאטות שונות (דל שומן לעומת דל פחמימות).

המחקר הרפואי הגדול בעולם, השמנת יתר וירידה כלכלית, הוא מחקר של מכון מקינזי העולמי.

מכון מקינזי העולמי הוא צוות חשיבה עצמאי המנתח מגמות כלכליות וחברתיות. המכון מצא שהשמנת יתר גרמה להפסד שנתי של 2 טריליון דולר בתוצר העולמי. זה שווה לתוצר המשולב של צרפת ואיטליה.

המחקר מצא שאם המגמות הנוכחיות יימשכו, עד 2030 יהיו עוד 190 מיליון אנשים שמנים ברחבי העולם, מה שיביא להפסד של 4.2 טריליון דולר בתוצר העולמי מדי שנה.

הכל על ירידה מהירה במשקל

ירידה מהירה במשקל היא תהליך של ירידה במשקל בפרק זמן קצר. זה נעשה בדרך כלל על ידי הקפדה על תוכניות דיאטה קיצוניות ופעילות גופנית לפרקי זמן ארוכים מהרגיל. המטרה היא לרדת כמה שיותר במשקל בזמן הקצר ביותר.

ירידה מהירה במשקל קיימת כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה היא הפכה לפופולרית שוב. ניתן לייחס זאת לעובדה שאנשים מודאגים כעת יותר מבריאותם מאי פעם. כתוצאה מכך, הם רוצים לרדת במשקל במהירות מבלי להוציא יותר מדי כסף או להתאמץ יותר מדי.

ירידה מהירה במשקל היא מונח המתייחס לירידה מהירה במשקל. ניתן להשיג זאת על ידי הקפדה על תוכנית דיאטה קפדנית ופעילות גופנית במשך תקופה ממושכת.

ירידה מהירה במשקל מומלצת לעתים קרובות לאנשים הסובלים מעודף משקל או השמנת יתר, אך זו לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. ייתכן שלחלק מהאנשים אין מספיק זמן לרדת במשקל בהדרגה וייתכן שיצטרכו לרדת הרבה במשקל במהירות על מנת להיות זכאים לניתוח או טיפול.

דיאטות הרזיה מהירה לרוב מגבילות מאוד, מה שעלול להקשות על שמירה על הדיאטה לאורך זמן. ייתכנו גם תופעות לוואי הקשורות לירידה מהירה במשקל כגון עייפות, התייבשות ואיבוד שרירים.

איך לרדת במשקל מהר בלי לספור קלוריות או לכאורה "לוותר"

כולנו רוצים לרדת במשקל. עם זאת, זה יכול להיות קשה לדעת איך לרדת במשקל במהירות מבלי לוותר על הדברים שאנו אוהבים.

במאמר זה, נחקור כמה טיפים שיעזרו לך לרדת במשקל במהירות מבלי לוותר על החיים.

1) "תן לזה זמן"

אל תמהר את תהליך הירידה במשקל. עדיף לך לקחת את הזמן שלך ולרדת במשקל בהדרגה מאשר לעשות הכל בפרק זמן קצר ואז להעלות אותו בחזרה במהירות לאחר מכן. אם לא תיתן לגוף שלך מספיק זמן להסתגל, זה יגרום לך להיות רעבה יותר ותשוקה ליותר אוכל מהרגיל מה שעלול להוביל לאכילת יתר או הרגלי אכילה לא בריאים שאולי לא יעזרו במטרה שלך לרדת במשקל.

השגת ירידה מהירה במשקל היא המטרה הסופית עבור אנשים רבים. עם זאת, תהליך הירידה במשקל אינו קל ויכול להיות קשה לשמור על מוטיבציה. הנה כמה טיפים איך לרדת במשקל מהר מבלי לספור קלוריות או לוותר.

מה שאתה אוכל:

חשוב לאכול תזונה בריאה ומאוזנת כשמנסים לרדת במשקל במהירות, אבל זה לא חייב להיות מסובך. עדיף להישאר עם פירות וירקות טריים, חלבונים רזים, דגנים מלאים וקטניות. מזונות אלו עשירים בסיבים אשר יעזרו לכם להרגיש שובע לאורך זמן וגם ישמרו על יציבות רמות הסוכר בדם כך שלא תרגישו רעב בין הארוחות.

מה לגבי פעילות גופנית: פעילות גופנית ממלאת תפקיד חשוב בכל תוכנית דיאטה שכן היא עוזרת לשרוף שומן מהר יותר, מזרזת את חילוף החומרים שלך כך שאתה שורף שומנים בצורה יעילה יותר, משפרת את מצב הרוח שלך על ידי שחרור אנדורפינים ומפחיתה את הסיכוי שתתשוקק לאוכל לא בריא בגלל שחרור דופמין מ

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

קידום אתרים אורגני

בנוף הדיגיטלי, קידום אתרים אורגני הפך להיות קריטי כדי להגביר את הנראות ולמשוך את הקהל הנכון. פוסט זה בבלוג מתעמק

שלבים במכירת רכב לפירוק

שלבים במכירת רכב לפירוק

הגעתם להחלטה שהדבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם הוא מכירתו לפירוק? מעולה! כנראה שהוא גרם לכם ללא מעט בעיות וסיבוכים